فروش و خرید فان فای | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال FUNFI

فان فای

FUNFI - FUNFI
0تتر
6.098%

قیمت خرید فان فای

قیمت فروش فان فای

0.000007تومان
0.000007تومان
(12,227)

حجم معاملات فان فای

2,936,084تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000008تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000007تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فان فای

فان فای یک بازی بلاک چینی است که با مدل بازی برای درآمد کار می‌کند. FunFi یک بازی مسابقه‌ای است که به کاربران خود امکان می‌دهد تا مالکیت ماشین‌های خود را داشته باشند و آنها را به صورت ان اف تی خرید و فروش کنند. بازی FunFi با کمک کسب و کار چند میلیارد دلاری خود و سیستم غیرمتمرکز و استفاده از ان اف تی‌ها، رشد زیادی کرده و مطمئنا در آینده نیز رشد و پیشرفت بسیاری خواهد کرد. کاربران و بازیکنان می‌توانند با ماشین‌های مسابقه‌ای خود در بازی شرکت‌ کنند و با برنده شدن در مسابقات، توکن بومی FunFi که با نماد FNF معامله می‌شود را دریافت کنند. با استفاده از توکن FNF امکان خرید و فروش ماشین‌های دیگر و ارتقای آنها وجود دارد. بازیکنان باید حداقل ۵ بازی را ببرند تا بتوانند توکن‌های FNF خود را از بازی بیرون بیاورند. این توکن‌ها وارد کیف پول می‌شود و می‌توان در هر زمانی آنها را به فروش رساند. این توکن دارای محدودیت عرضه است اما تعداد زیادی از آن یعنی یک هزار میلیارد وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

خرید فان فای

ارز دیجیتال فان فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فان فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فان فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فان فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فان فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فان فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فان فای

فروش فان فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فان فای، مقدار فان فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فان فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فان فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فان فای

خرید و فروش فان فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فان فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فان فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا فان فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فان فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فان فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فان فای

برای ذخیره فان فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فان فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فان فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فان فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فان فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فان فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فان فای

قیمت فان فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فان فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فان فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فان فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فان فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فان فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فان فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023