خرید و فروش ارز دیجیتال فان فای FNF | قیمت FunFi

فان فای

FNF - FunFi
0تتر
4.56%

قیمت فان فای

0.000013تومان
(24,980)

حجم معاملات فان فای

415,364,529تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000013تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000012تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فان فای

ارز دیجیتال FNF توکن کاربردی یک بازی اتومبیل‌رانی روی بلاک چین است که از سیاست «بازی کن و جایزه بگیر» استفاده می‌کند. این بازی متاورسی که Funfi نام دارد به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا از طریق NFT مالک اتومبیل‌ها باشند، در مسابقات مشارکت کنند، NFT بخرند و به صورت اشتراکی مالک پیست‌های مسابقه متاورس فان فی باشند. ترکیب صنعت چند میلیارد دلاری بازی با یک بلاک چین معتبر و پتانسیل کسب درآمد نامحدود به لطف استفاده ازNFT و مشارکت نامتمرکز باعث شده است که پروژه فان فای بستر خوبی برای موفقیت داشته باشد. مشارکت در بازی فان فای مستلزم هولد NFT اتومبیل‌های فان فای است. هولدرهای NFT در فان فای می‌توانند در مقابل مشارکت خود ارز دیجیتال fnf و NFTهای با ارزش را پاداش بگیرند. از ارز دیجیتال FNF به عنوان ابزار پرداخت و پاداش در متاورس فان فای استفاده می‌شود. رمز ارز فان فای fnf که در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد با استاندارد شبکه‌های اتریوم و پالیگان ساخته شده است و مجموع عرضه آن به ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن محدود شده است.

خرید فان فای

ارز دیجیتال فان فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فان فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فان فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فان فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فان فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فان فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فان فای

فروش فان فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فان فای، مقدار فان فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فان فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فان فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فان فای

خرید و فروش فان فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فان فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فان فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا فان فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فان فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فان فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فان فای

برای ذخیره فان فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فان فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فان فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فان فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فان فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فان فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فان فای

قیمت فان فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فان فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فان فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فان فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فان فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فان فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فان فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023