خرید فانکشن ایکس FX | فروش ارز دیجیتال Function X به همراه قیمت لحظه‌ای

فانکشن ایکس

FX - Function X
0.1406تتر
0.354%

قیمت فانکشن ایکس

8,309.46تومان
(24,572)

حجم معاملات فانکشن ایکس

72,000,348تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,344.92تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,274تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فانکشن ایکس

فانکشن ایکس محصولات سنتی مالی را رو شبکه خود ایجاد می‌کند و یک سیستم تریدینگ و مالی غیرمتمرکز را به وجود آورده است. بلاک چین ارز دیجیتال Function X از یک طراحی مولتی چین و قابل تغییر سود می‌برد که برای نیازهای مختلف کاربران خود ساخته شده است. توکن بومی شبکه Function X توکن FX نام دارد. این توکن به عنوان توکن حاکمیتی شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد و کارمزدهای شبکه نیز با آن پرداخت می‌شود. چیزی که ارز دیجیتال Function X را از دیگر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند کاربردهای آن است. در حال حاضر دو زنجیره فرعی برای بلاک چین Function X وجود دارد که سیستم پرداختی جهانی را میسر می‌سازد و تراکنش‌هایی سریع را روی بلاک چین برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. یکی دیگر از مزایای اکوسیستم Function X سازگاری آن با اتریوم است که به توسعه دهندگان امکان می دهد که اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را به این شبکه انتقال دهند و از یک شبکه امن با کارمزدهای کم و سرعت بالا بهره ببرند.

خرید فانکشن ایکس

ارز دیجیتال فانکشن ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فانکشن ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فانکشن ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فانکشن ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فانکشن ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فانکشن ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فانکشن ایکس

فروش فانکشن ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فانکشن ایکس، مقدار فانکشن ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فانکشن ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فانکشن ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فانکشن ایکس

خرید و فروش فانکشن ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فانکشن ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فانکشن ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فانکشن ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فانکشن ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فانکشن ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فانکشن ایکس

برای ذخیره فانکشن ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فانکشن ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فانکشن ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فانکشن ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فانکشن ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فانکشن ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فانکشن ایکس

قیمت فانکشن ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فانکشن ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فانکشن ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فانکشن ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فانکشن ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فانکشن ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فانکشن ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023