خرید FUEL FUEL | فروش ارز دیجیتال FUEL به همراه قیمت لحظه‌ای

FUEL

FUEL - FUEL
0.000397تتر
11.03%

قیمت FUEL

23.40707تومان
(21,536)

حجم معاملات FUEL

1,220,534,557تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26.55059تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
20.97981تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره FUEL

FUEL با نماد FUEL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید FUEL

ارز دیجیتال FUEL یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید FUEL به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید FUEL خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید FUEL در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید FUEL خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه FUEL خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش FUEL

فروش FUEL در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش FUEL، مقدار FUEL مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش FUEL در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش FUEL در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل FUEL

خرید و فروش FUEL در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید FUEL خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل FUEL به تتر، نیاز نیست که ابتدا FUEL خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، FUEL خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل FUEL بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول FUEL

برای ذخیره FUEL، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از FUEL شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری FUEL مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی FUEL است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری FUEL نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه FUEL خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت FUEL

قیمت FUEL در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی FUEL تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت FUEL، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه FUEL قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت FUEL و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت FUEL را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی FUEL را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023