فروش ارز دیجیتال فروتس FRTS | قیمت لحظه‌ای و خرید Fruits

فروتس

FRTS - Fruits
0.000209تتر
0.143%

قیمت خرید فروتس

قیمت فروش فروتس

10.8732تومان
10.76865تومان
(4,889)

حجم معاملات فروتس

1,780,762,241تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11.0916تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.166تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فروتس

FRTS با نماد FRTS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فروتس

ارز دیجیتال فروتس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فروتس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فروتس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فروتس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فروتس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فروتس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فروتس

فروش فروتس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فروتس، مقدار فروتس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فروتس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فروتس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فروتس

خرید و فروش فروتس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فروتس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فروتس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فروتس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فروتس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فروتس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فروتس

برای ذخیره فروتس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فروتس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فروتس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فروتس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فروتس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فروتس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فروتس

قیمت فروتس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فروتس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فروتس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فروتس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فروتس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فروتس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فروتس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023