خرید ارز دیجیتال FreeRossDAO | فروش ارز دیجیتال FREE

فری راس دائو

FREE - FreeRossDAO
0تتر
0%

قیمت خرید فری راس دائو

قیمت فروش فری راس دائو

0تومان
0تومان
(5,063)

حجم معاملات فری راس دائو

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فری راس دائو

فری راس دائو یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز برای حمایت از راس اولبریکت است. سازمان‌های غیرمتمرکز خودگردان که با نام مختصر دائو در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته می‌شوند، گونه‌ای تازه از سازمان‌ها هستند که کاملا توسط اعضای خود کنترل می‌شوند و هیچ کس به صورت مرکزی قدرت را در دست ندارد. راس اولبریکت یک برنامه‌نویس است که توسط اف بی آی به حبس ابد محکوم شده است. او یکی از بنیانگذاران دارک وب است که به توزیع و خرید و فروش اینترنتی مواد مخدر کمک می‌کرده و توسط سازمان مبارزه با مواد مخدر آمریکا شناسایی شده و در حال حاضر در زندان است. FreeRossDAO برای فراهم کردن سرمایه لازم برای خرید کالکشن ان اف تی راس اولبریکت ایجاد شده است و قصد دارد تا در برابر وضعیت ناعادلانه زندان‌های آمریکا اعتراض کند. توکن این ارز دیجیتال با نماد FREE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن سقف عرضه ندارد و به میزان نامحدود وارد بازار می‌شود.

خرید فری راس دائو

ارز دیجیتال فری راس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فری راس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فری راس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فری راس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فری راس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فری راس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فری راس دائو

فروش فری راس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فری راس دائو، مقدار فری راس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فری راس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فری راس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فری راس دائو

خرید و فروش فری راس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فری راس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فری راس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا فری راس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فری راس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فری راس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فری راس دائو

برای ذخیره فری راس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فری راس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فری راس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فری راس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فری راس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فری راس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فری راس دائو

قیمت فری راس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فری راس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فری راس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فری راس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فری راس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فری راس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فری راس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023