خرید فرکس شیر Frax share - فروش FRAX - قیمت لحظه ای فرکس شیر

فراکس شر

FXS - Frax Share
2.669تتر
4.09%

قیمت فراکس شر

151,065تومان
(32,132)

حجم معاملات فراکس شر

2,982,978,237تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
151,405تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
137,877تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فراکس شر

فراکس (FRAX) یک استیبل کوین الگوریتمی کسری است که تا حدی توسط وثیقه پشتیبانی می شود و تا حدی به صورت الگوریتمی تثبیت شده است. نسبت وثیقه و الگوریتم به قیمت بازار استیبل کوین FRAX بستگی دارد. اگر FRAX با قیمت بالای یک دلار معامله می شود، پروتکل نسبت وثیقه را کاهش می دهد. اگر FRAX کمتر از یک دلار معامله شود، پروتکل نسبت وثیقه را افزایش می دهد. فراکس شر (FXS) توکن حاکمیتی این استیبل کوین است که بر بستر ERC20 پشتیبانی می‌شود.

ارز دیجیتال فرکس پروتکل FRAX

 

ارز دیجیتال فرکس پروتکل Frax Protocol، اولین استیبل کوین الگوریتمی فرکشنال است. این ارز منبع باز و کاملا روی زنجیره قرار دارد و در حال حاضر روی شبکه اتریوم اجرا شده است. در آینده طراحی کراس چینی نیز به معماری فرکس پروتکل اضافه خواهد شد. هدف اصلی پروتکل فرکس، ایجاد یک پول مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و الگوریتمیک است که جایگزین ارز دیجیتال بیت کوین شود. فرکس پروتکل ویژگی‌های بسیاری دارد که می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 

  • قسمتی از استیبل کوین فرکس پروتکل الگوریتیمی است و قسمتی دیگر از آن با وثیقه‌ها پشتیبانی می‌شود، به همین دلیل به آن فرکشنال الگوریتمیک می‌گویند. نسبت الگوریتمیک استیبل کوین فرکس به قیمت‌گذاری بازار بستگی دارد. اگر استیبل کوین فرکس بالاتر از یک دلار معامله شود، نسبت الگوریتمی آن افزایش می‌یابد و وثیقه‌ها کم می‌شوند. اگر استیبل کوین فرکس زیر یک دلار معامله شود، نسبت وثیقه‌ای افزایش می‌یابد و نسبت الگوریتمی کم می‌شود.
  • فرکس پروتکل غیرمتمرکز است و مدیریت آن کاملا توسط کامیونیتی انجام می‌شود. حاکمیتی در پلتفرم فرکس به صورت اتوماتیک و الگوریتمیک است و هولدرهای این ارز دیجیتال نقش مهمی را در حاکمیت در شبکه ایفا می‌کنند.
  • اوراکل‌های فرکس پروتکل به صورت کامل روی زنجیره هستند و از اوراکل‌های یونی سواپ Uniswap و چین لینک استفاده می‌کند.
  • فرکس پروتکل از سیستم دو توکنی استفاده می‌کند. FRAX استیبل کوین شبکه است که سعی می‌کند در قیمت یک دلار باقی بماند. توکن فرکس شیر FXS، توکن حاکمیتی شبکه است که از طریق آن کارمزدها پرداخت می‌شوند و ارزش وثیقه‌ای در شبکه دارد.

 

قبل از استیبل کوین فرکس، استیبل کوین‌ها به سه دسته تقسیم می‌شدند. استیبل‌کوین‌های با پشتوانه فیات، با پشتوانه ارزهای دیجیتال و استیبل‌کوین‌های الگوریتمی. ارز دیجیتال فرکس اولین استیبل کوینی است که خود را به عنوان یک استیبل کوین فرکشنال عنوان کرده و قسمتی از آن با وثیقه و قسمتی از آن به صورت الگوریتمی است.

خرید فراکس شر

ارز دیجیتال فراکس شر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فراکس شر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فراکس شر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فراکس شر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فراکس شر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فراکس شر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فراکس شر

فروش فراکس شر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فراکس شر، مقدار فراکس شر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فراکس شر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فراکس شر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فراکس شر

خرید و فروش فراکس شر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فراکس شر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فراکس شر به تتر، نیاز نیست که ابتدا فراکس شر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فراکس شر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فراکس شر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فراکس شر

برای ذخیره فراکس شر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فراکس شر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فراکس شر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فراکس شر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فراکس شر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فراکس شر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فراکس شر

قیمت فراکس شر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فراکس شر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فراکس شر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فراکس شر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فراکس شر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فراکس شر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فراکس شر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

توکن FXS چه کاربردهایی دارد؟

حاکمیت: دارندگان این توکن می‌توانند در تعیین نرخ کارمزدهای ضرب و بازخرید این پلتفرم تصمیم گیری کنند و میزان وثیقه را اضافه یا تعدیل کنند. Staking (سپرده گذاری): کاربران می‌توانند توکن‌های خود را در استخرهای نقدینگی این پلتفرم سپرده گذاری کنند و سود دریافت کنند. ضرب و بازخرید: FXS هنگام ضرب کردن FRAX سوزانده می شود و هنگام بازخرید FRAX ضرب می شود.

بهترین کیف پول برای نگهداری FXS کدام است؟

تحقیق و انتخاب کیف پول به عهده خودتان است و بیت برگ توصیه‌ای در این باره ندارد اما می‌توان از تراست ولت برای نگه‌داری این ارز استفاده کرد. در هر صورت خودتان نیز تحقیق داشته باشید چرا که مسئولیت انتخاب کیف پول به عهده خودتان است.

از کجا فراکس شر (FXS) بخرم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است. شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، فراکس شر (FXS) بخرید.

زمان دریافت فراکس شر (FXS) در بیت برگ چقدر است؟

در خرید اول بنا به دستور پلیس فتا، ارسال فراکس شر (FXS) در اولین سفارش خرید شما پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید شما صورت می پذیرد، این محدودیت تنها برای خرید اول بوده و در خرید های بعدی پس از ثبت خرید، فراکس شر (FXS) بصورت آنی ارسال می‌گردد. در خرید دوم به بعد، واریز فراکس شر (FXS) در لحظه به صورت آنی حتی در ایام تعطیل به کیف پول شما انجام می‌شود.

قیمت فراکس شر (FXS) در بیت برگ چگونه تعیین میشود؟

قیمت فراکس شر (FXS) همانند سایر ارزهای رایج دنیا نوسان دارد با این تفاوت که قیمت آن را نهاد، سازمان و یا دولتی تعیین نمی‌کند بلکه میزان عرضه و تقاضای کاربران تنها معیار تعیین کننده قیمت فراکس شر (FXS) است. در بیت برگ معیار قیمت گذاری، قیمت لحظه ای معاملات در صرافی بین المللی بایننس است.

رمز ارزهای مشابه فراکس شر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فراکس شر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023