خرید ارز دیجیتال Franklin | فروش ارز دیجیتال فرانکلین | قیمت لحظه‌ای FLY

فرانکلین

FLY - Franklin
0.00102تتر
5.06%

قیمت فرانکلین

59.27943تومان
(27,102)

حجم معاملات فرانکلین

1,054,195,464تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
61.20254تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.53779تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فرانکلین

سال ۲۰۲۰ سال مهمی برای دنیای ارزهای دیجیتال بوده است و بازیگران تازه‌ای به این حوزه اضافه شد. سازمان‌ها و موسسات مالی بزرگ، بانک‌ها و شرکت‌های تکنولوژی با حجم بیشتری وارد بازار ارزهای دیجیتال و بلاک چین شدند و و حتی دولت‌ها به این حوزه علاقه نشان دادند. این تقاضای زیاد منجر به سرمایه‌گذاری بیشتر شده و دنیای ارزهای دیجیتال در حال قانون‌گذاری بیشتر است. ارز دیجیتال فرانکلین با هدف ایجاد دسترسی بیشتر برای کاربران و مردم عادی به دنیای بلاک چین به وجود آمده است. Franklin یک توکن کاربردی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی در دنیای وب ۳ دسترسی داشته باشند و از راهکارهای ارائه شده توسط دنیای غیرمتمرکز برای نیازهای خود استفاده کنند. توکن بومی این پلتفرم توکن FLY است که در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۲۰۲۱، ICO شده است. ۴۹ درصد از عرضه این توکن به بنیاد Franklin اختصاص دارد، ۱۸ درصد در خراج خصوصی به فروش می‌رسد، ۱۷ درصد در حراج عمومی و ۱۴ درصد به تیم توسعه‌دهنده آن داده می‌شود.

خرید فرانکلین

ارز دیجیتال فرانکلین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فرانکلین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فرانکلین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فرانکلین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فرانکلین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فرانکلین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فرانکلین

فروش فرانکلین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فرانکلین، مقدار فرانکلین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فرانکلین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فرانکلین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فرانکلین

خرید و فروش فرانکلین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فرانکلین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فرانکلین به تتر، نیاز نیست که ابتدا فرانکلین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فرانکلین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فرانکلین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فرانکلین

برای ذخیره فرانکلین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فرانکلین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فرانکلین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فرانکلین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فرانکلین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فرانکلین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فرانکلین

قیمت فرانکلین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فرانکلین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فرانکلین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فرانکلین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فرانکلین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فرانکلین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فرانکلین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023