قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال نایت | خرید و فروش KNIGHT | نگهداری امن رمز ارز KNIGHT

فارست نایت

KNIGHT - Forest Knight
0.008834تتر
5.215%

قیمت خرید فارست نایت

قیمت فروش فارست نایت

460.2514تومان
455.8344تومان
(4,771)

حجم معاملات فارست نایت

2,861,375,041تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
491.1467تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
459.7304تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فارست نایت

KNIGHT با نماد KNIGHT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فارست نایت

ارز دیجیتال فارست نایت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فارست نایت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فارست نایت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فارست نایت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فارست نایت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فارست نایت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فارست نایت

فروش فارست نایت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فارست نایت، مقدار فارست نایت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فارست نایت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فارست نایت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فارست نایت

خرید و فروش فارست نایت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فارست نایت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فارست نایت به تتر، نیاز نیست که ابتدا فارست نایت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فارست نایت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فارست نایت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فارست نایت

برای ذخیره فارست نایت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فارست نایت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فارست نایت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فارست نایت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فارست نایت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فارست نایت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فارست نایت

قیمت فارست نایت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فارست نایت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فارست نایت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فارست نایت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فارست نایت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فارست نایت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فارست نایت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023