خرید ارز دیجیتال FORE Protocol | فروش ارز دیجیتال فور پروتکل | قیمت لحظه‌ای FORE

فور پروتکل

FORE - FORE Protocol
0.00979تتر
6.4%

قیمت فور پروتکل

552.156تومان
(16,744)

حجم معاملات فور پروتکل

6,817,162,978تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
600.096تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
545.388تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فور پروتکل

فور پروتکل یک پلتفرم شرط بندی غیرمتمرکز است که می‌خواهد این صنعت را زیر و رو کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد FORE در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کاربردهای زیر را دارد:

 • تمام بازارها توسط این توکن ساخته می‌شود و پرداخت‌ها و پاداش‌ها توسط آن انجام می‌شود.
 • تحلیلگرها توسط توکن FORE پاداش داده می‌شوند.
 • کاربران می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال فور ان اف تی‌های جدید مینت کنند و یا خرید و فروش کنند.
 • توکن FORE Protocol یک توکن حاکمیتی برای کنترل پلتفرم است.
 • در آینده و با اضافه شدن متاورس، کاربران می‌توانند با بازی کردن درآمد کسب کنند.

توکنومیک ارز دیجیتال FORE به شکل زیر است:

 • ۲۰ درصد در فروش خصوصی
 • ۶.۵ درصد تیم
 • ۲۵ درصد فاندیشن
 • ۱۲ درصد مارکتینگ
 • ۶.۵ درصد توسعه پلتفرم
 • ۶.۵ درصد مشاوران
 • ۸.۵ درصد نقدینگی

 

خرید فور پروتکل

ارز دیجیتال فور پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فور پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فور پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فور پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فور پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فور پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فور پروتکل

فروش فور پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فور پروتکل، مقدار فور پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فور پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فور پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فور پروتکل

خرید و فروش فور پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فور پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فور پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا فور پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فور پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فور پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فور پروتکل

برای ذخیره فور پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فور پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فور پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فور پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فور پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فور پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فور پروتکل

قیمت فور پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فور پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فور پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فور پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فور پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فور پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فور پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فور پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فور پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023