خرید ارز دیجیتال فاگ نت توکن | فروش FOGNET Token | قیمت ارز دیجیتال فاگ

فاگ نت توکن

FOG - FOGNET Token
0.14519تتر
7.54%

قیمت فاگ نت توکن

8,406.501تومان
(18,592)

حجم معاملات فاگ نت توکن

136,665,179,158تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,511.3تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,642.8تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فاگ نت توکن

پلتفرم فاگ نت یک پلتفرم ان اف تی برای بازار املاک و مستغلات است. فاگ نت حق فروش و توسعه املاک را به صورت ان اف تی درمی‌آورد و خرید و فروش آنها را تسهیل می‌کند. در حال حاضر معاملات و نقل و انتقال دارایی در این صنعت به کندی صورت می‌گیرد و پلتفرم FOGNET Token قصد دارد با اضافه کردن تکنولوژی بلاک چین و ان اف تی‌ها به این فضا، مراودات مالی را سرعت بخشد و کارایی سرمایه را در دنیای املاک و مستغلات افزایش دهد. پلتفرم FOGNET یک اکوسیستم توکنی را ایجاد کرده است که از طریق توکن بومی آن که با نماد FOG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود به هم متصل است. توکنومیک ارز دیجیتال فاگ نت توکن به شکل زیر است.

  • ۵ درصد برای تامین سرمایه اولیه عرضه شده است.
  • ۳۰ درصد برای ایجاد اکوسیستم این ارز دیجیتال و توسعه آن در نظر گرفته شده است.
  • ۱۵ درصد برای مارکتینگ خرج می‌شود.
  • ۵ درصد مربوط به شرکای استراتژیک است.
  • ۱۰ درصد به تیم توسعه‌دهنده داده می‌شود.
  • ۳۵ درصد در خزانه قرار می‌گیرد.

خرید فاگ نت توکن

ارز دیجیتال فاگ نت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فاگ نت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فاگ نت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فاگ نت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فاگ نت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فاگ نت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فاگ نت توکن

فروش فاگ نت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فاگ نت توکن، مقدار فاگ نت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فاگ نت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فاگ نت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فاگ نت توکن

خرید و فروش فاگ نت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فاگ نت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فاگ نت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا فاگ نت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فاگ نت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فاگ نت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فاگ نت توکن

برای ذخیره فاگ نت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فاگ نت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فاگ نت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فاگ نت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فاگ نت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فاگ نت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فاگ نت توکن

قیمت فاگ نت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فاگ نت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فاگ نت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فاگ نت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فاگ نت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فاگ نت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فاگ نت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فاگ نت توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فاگ نت توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023