خرید ارز دیجیتال FLUX | فروش ارز دیجیتال فلاکس FHXTOKEN

فلاکس

FLXTOKEN - FLUX
0.02544تتر
6.577%

قیمت فلاکس

1,266.912تومان
(16,541)

حجم معاملات فلاکس

20,364,987تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,289.82تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,105.062تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فلاکس

اکوسیستم ارز دیجیتال فلاکس برای ایجاد و توسعه اینترنت غیرمتمرکز یا وب ۳ به وجود آمده است. ارز دیجیتال فلاکس که با نماد FLUX در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود در این اکوسیستم کاربردهای فراوانی دارد. با استفاده از این ارز دیجیتال می‌توان در این اکوسیستم خرید و فروش کرد، برای نودها وثیقه ایجاد کرد و کارمزدهای شبکه را پرداخت. ماینرهای Flux نیز با ارز دیجیتال فلاکس پاداش می‌گیرند. در حال حاضر این اکوسیستم از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • توکن FLUX که قابل استخراج است و از مکانیزم اثبات کار استفاده می‌کند.
  • نودهای شبکه فلاکس که با قدرت محاسباتی بالایی کار می‌کنند و تراکنش‌های شبکه را انجام می‌دهند.
  • یک سیستم اجرایی که براساس سیستم عامل لینوکس به وجود آمده است.
  • پلتفرم دارایی دیجیتالی Zelcore
  • بلاک چین فلاکس که قابلیت بالایی برای تعامل‌پذیری با دیگر بلاک چین‌ها دارد و اکوسیستم مناسب را برای اپلیکیشن‌های دیفای به وجود می‌آورد.

توکن FLUX در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای سقف عرضه ۴۴۰ میلیون عددی است.

 

خرید فلاکس

ارز دیجیتال فلاکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فلاکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فلاکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فلاکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فلاکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فلاکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فلاکس

فروش فلاکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فلاکس، مقدار فلاکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فلاکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فلاکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فلاکس

خرید و فروش فلاکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فلاکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فلاکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فلاکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فلاکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فلاکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فلاکس

برای ذخیره فلاکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فلاکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فلاکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فلاکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فلاکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فلاکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فلاکس

قیمت فلاکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فلاکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فلاکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فلاکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فلاکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فلاکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فلاکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023