خرید و فروش ارز دیجیتال فلوکی FLOKI | قیمت لحظه ای FLOKI

فلوکی

FLOKI - Floki Inu
0.000195تتر
1.34%

قیمت فلوکی

11.11769تومان
(26,547)

حجم معاملات فلوکی

936,304,457,331تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12.01386تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.82693تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فلوکی

فلوکی با نماد اختصاری FLOKI یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است

فلوکی با نماد اختصاری FLOKI یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است

خرید فلوکی

ارز دیجیتال فلوکی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فلوکی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فلوکی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فلوکی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فلوکی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فلوکی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فلوکی

فروش فلوکی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فلوکی، مقدار فلوکی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فلوکی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فلوکی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فلوکی

خرید و فروش فلوکی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فلوکی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فلوکی به تتر، نیاز نیست که ابتدا فلوکی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فلوکی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فلوکی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فلوکی

برای ذخیره فلوکی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فلوکی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فلوکی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فلوکی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فلوکی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فلوکی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فلوکی

قیمت فلوکی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فلوکی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فلوکی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فلوکی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فلوکی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فلوکی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فلوکی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فلوکی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فلوکی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023