خرید RUN5KM | فروش FiveKM RUN | قیمت لحظه‌ای فایو کی ام ران

فایو کی ام ران

RUN5KM - FiveKM RUN
0.000001تتر
15.628%

قیمت فایو کی ام ران

0.049559تومان
(26,613)

حجم معاملات فایو کی ام ران

419,986,808تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.133398تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.02905تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فایو کی ام ران

ارز دیجیتال RUN5KM که با نماد KMT نیز شناخته می‌شود توکن بومی یک اپلیکیشن سبک زندگی وب ۳ به نام 5KM است. پروژه فایو کی ام 5KM متعهد است که با کمک گرفتن از قابلیت‌های وب ۳ مردم را تشویق کند ورزش کنند،‌ سبک زندگی سالمی داشته باشند و برای جلوگیری از گرمایش جهانی تلاش کنند. اپلیکیشن RUN5KM یک برنامه گیم فای دارد که با پاداش دادن به کاربران آنها را تشویق به ورزش کردن می‌کند. در این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند NFTهای تجهیزات ورزشی مثل کفش‌های ورزشی مختلف را خریداری کنند تا تارز دیجیتال kmt را در مقابل دویدن آهسته، دویدن گروهی، پیاده‌روی و ... به دست بیاورند. ارز دیجیتال run5km که سقف عرضه آن ۷ میلیارد توکن است برای توسعه اکوسیستم فایو کی ام استفاده خواهد شد و کاربران می‌توانند آن را در رویدادهای مختلف انفرادی یا گروهی پاداش بگیرند. از این مقدار، ۳۰ درصد به کاربرانی که در ورزش و حاکمیت شبکه مشارکت می‌کنند، پاداش داده خواهد شد. سی درصد دیگر نیز به عنوان مشوق در میان کاربران توزیع خواهد شد. ارز دیجیتال run5km با استاندارد ERC20 ساخته شده است، به این معنی که با استانداردهای فنی بلاک چین اتریوم سازگار است.

خرید فایو کی ام ران

ارز دیجیتال فایو کی ام ران یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فایو کی ام ران به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فایو کی ام ران خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فایو کی ام ران در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فایو کی ام ران خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فایو کی ام ران خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فایو کی ام ران

فروش فایو کی ام ران در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فایو کی ام ران، مقدار فایو کی ام ران مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فایو کی ام ران در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فایو کی ام ران در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فایو کی ام ران

خرید و فروش فایو کی ام ران در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فایو کی ام ران خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فایو کی ام ران به تتر، نیاز نیست که ابتدا فایو کی ام ران خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فایو کی ام ران خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فایو کی ام ران بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فایو کی ام ران

برای ذخیره فایو کی ام ران، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فایو کی ام ران شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فایو کی ام ران مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فایو کی ام ران است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فایو کی ام ران نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فایو کی ام ران خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فایو کی ام ران

قیمت فایو کی ام ران در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فایو کی ام ران تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فایو کی ام ران، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فایو کی ام ران قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فایو کی ام ران و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فایو کی ام ران را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فایو کی ام ران را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023