خرید ارز دیجیتال فین بلاکس | فروش ارز دیجیتال Finblox | قیمت لحظه‌ای FBX

فین بلاکس

FINBLOX - FINBLOX
0.001297تتر
11.889%

قیمت فین بلاکس

77.0418تومان
(12,314)

حجم معاملات فین بلاکس

2,830,734,033تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
89.694تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
70.9236تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فین بلاکس

فین بلاکس یک سوپر اپلیکیشن ارزهای دیجیتال است که امکانات زیادی را برای کاربران فراهم می‌کند. محیط کاربری این اپلیکیشن ساده و جذاب است و کاربران با مشارکت در آن و یا استفاده از سرویس‌ها می‌توانند توکن‌های جدید پاداش بگیرند. محصولاتی که در اپلیکیشن Finblox ارائه می‌شوند عبارت‌اند از:

  • لانچ پد توکن‌های ارز دیجیتال
  • پلتفرم جمع‌آوری بازدهی
  • پلتفرم ترید ارزهای دیجیتال و مبادله
  • بازار خرید و فروش فرد به فرد دارایی‌های دیجیتالی
  • کارت‌های اعتباری
  • خدمات و سرویس‌های چندزنجیره‌ای
  • پروتکل لایه اول بلاک چینی

 

توکن بومی این سوپراپلیکیشن توکن FBX است که به عنوان توکن حاکمیتی و کاربردی در پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این توکن کاربردهای زیادی در پلتفرم Finblox دارد و کاربران با استفاده از آن می‌توانند از امکانات زیادی بهره‌مند شوند.

 

خرید فین بلاکس

ارز دیجیتال فین بلاکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فین بلاکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فین بلاکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فین بلاکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فین بلاکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فین بلاکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فین بلاکس

فروش فین بلاکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فین بلاکس، مقدار فین بلاکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فین بلاکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فین بلاکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فین بلاکس

خرید و فروش فین بلاکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فین بلاکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فین بلاکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فین بلاکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فین بلاکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فین بلاکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فین بلاکس

برای ذخیره فین بلاکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فین بلاکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فین بلاکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فین بلاکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فین بلاکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فین بلاکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فین بلاکس

قیمت فین بلاکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فین بلاکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فین بلاکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فین بلاکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فین بلاکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فین بلاکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فین بلاکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023