قیمت لحظه‌ای و خرید آنی رمز ارز فرو FER | فروش ارز دیجیتال Ferro

فِرو

FER - Ferro
0.00869تتر
4.12%

قیمت فِرو

485.771تومان
(19,783)

حجم معاملات فِرو

1,089,788,930تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
509.9757تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
482.0816تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فِرو

فرو پروتکل یک پلتفرم معامله استیبل کوین‌هاست که کارمزد کمی دارد. این پلتفرم روی بلاک چین کرونوس ایجاد شده و با مکانیزم بازارساز خودکار عمل می‌کند. بازارساز خودکار به بازارسازی گفته می‌شود که با استفاده از قراردادهای هوشمند سفارشات را در پلتفرم تریدینگ انجام می‌دهد و کاملا غیرمتمرکز است. استخرهای نقدینگی در پلتفرم Ferro به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارایی‌های با همبستگی بالا را در کنار هم قرار داده‌اند و مدیریت نقدینگی بهینه شده است. این پروتکل دو امکان و محصول مهم را به بازار معرفی کرده است:
 - فرو سواپ  (Ferro Swap): که یک پلتفرم برای مبادله ارزهای دیجیتال است. کاربران می‌توانند توکن‌های مد نظر خود را با اسلیپیج پایین و کارمزد کم با هم مبادله کنند. مهم‌ترین نکته در این میان وجود داشتن این توکن‌ها در استخرهای نقدینگی است.

  • استخرهای نقدینگی: کاربران می‌توانند به فراهم کنندگان نقدینگی تبدیل شوند و با استیک کردن توکن‌های LP در فارم‌های نقدینگی پاداش بگیرند. توکن بومی این پلتفرم با نماد FER معامله می‌شود و به کاربران نیز این توکن به عنوان پاداش داده می‌شود.

 

خرید فِرو

ارز دیجیتال فِرو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فِرو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فِرو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فِرو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فِرو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فِرو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فِرو

فروش فِرو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فِرو، مقدار فِرو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فِرو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فِرو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فِرو

خرید و فروش فِرو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فِرو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فِرو به تتر، نیاز نیست که ابتدا فِرو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فِرو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فِرو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فِرو

برای ذخیره فِرو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فِرو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فِرو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فِرو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فِرو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فِرو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فِرو

قیمت فِرو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فِرو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فِرو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فِرو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فِرو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فِرو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فِرو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023