خرید فنز تایم FTI | فروش ارز دیجیتال Fans Time به همراه قیمت لحظه‌ای

فنز تایم

FTI - Fans Time
0.000026تتر
0.152%

قیمت فنز تایم

1.311732تومان
(15,928)

حجم معاملات فنز تایم

2,562,732,342تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.355556تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.294302تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فنز تایم

ارز دیجیتال FansTime اولین پروژه بلاک چینی برای هواداری در سراسر دنیاست. پلتفرم فنز تایم دارایی‌های دنیای واقعی را به دارایی‌های دنیای دیجیتالی متصل می‌سازد. FansTime قصد دارد پلتفرمی را ارائه کند که در آن سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها و دیگر کاربران بتوانند به راحتی دارایی‌های دیجیتالی خود را توسعه دهند و معامله کنند و با استفاده از تکنولوژی بلاک چین تجربیات جذابی داشته باشند. هدف اصلی ارز دیجیتال و پلتفرم FansTime، ایجاد محیطی برای تمامی افراد در سراسر جهان است تا بتوانند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند و و هیچ مشکلی مانند پول یا حکومت مانع از پیشرفت آنها نشود. ارز دیجیتال FansTime روی بلاک چین اتریوم قرار دارد و توکن آن یک توکن اتریومی است. این توکن با نماد FTI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. ارز دیجیتال FansTime دارای سقف عرضه ده میلیارد عددی است. یعنی تنها ۱۰ میلیارد ارز فنز تایم وارد بازار خواهد شد. توکن FTI در ماه جولای سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود ۰.۰۱۰ دلار است.

خرید فنز تایم

ارز دیجیتال فنز تایم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فنز تایم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فنز تایم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فنز تایم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فنز تایم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فنز تایم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فنز تایم

فروش فنز تایم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فنز تایم، مقدار فنز تایم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فنز تایم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فنز تایم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فنز تایم

خرید و فروش فنز تایم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فنز تایم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فنز تایم به تتر، نیاز نیست که ابتدا فنز تایم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فنز تایم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فنز تایم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فنز تایم

برای ذخیره فنز تایم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فنز تایم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فنز تایم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فنز تایم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فنز تایم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فنز تایم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فنز تایم

قیمت فنز تایم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فنز تایم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فنز تایم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فنز تایم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فنز تایم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فنز تایم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فنز تایم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023