خرید فیس دائو FACE | فروش ارز دیجیتال Face DAO به همراه قیمت لحظه‌ای

فیس دائو

FACE - Face DAO
0تتر
0%

قیمت فیس دائو

0.000155تومان
(15,772)

حجم معاملات فیس دائو

4,886,919,416تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00016تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000145تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فیس دائو

ارز دیجیتال فیس دائو یک شبکه غیرمتمرکز وب ۳ است. کاربران می‌توانند در سازمان خودگردان و غیرمتمرکز FaceDAO شرکت کنند و با افراد زیادی در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند. پلتفرم FaceDAO تنها یک شبکه اجتماعی و دیفای نیست، بلکه خود را به عنوان نسل بعدی شبکه‌های اجتماعی معرفی کرده است که روی بلاک چین قرار دارند و کاربران به کمک آن می توانند ارزهای دیجیتال معامله کنند. پلتفرم فیس دائو بر روی آزادی بیان، شفافیت و امنیت بسیار بالا متمرکز است و با سیاست‌های خود تنها به محتوای قابل اعتماد و مناسب امکان انتشار روی پلتفرم خود می‌دهد. پروتکل FaceDAO در حوزه وب ۳ کار می‌کند و برخلاف پروژه‌های وب ۲ به کاربران خود کنترل داده‌های خود را می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند در این پلتفرم با انجام دادن وظایفی که به عهده آنها گذاشته می‌شود توکن FACEDAO را به عنوان پاداش دریافت کنند. هم تولیدکنندگان محتوا و هم کسانی که از این محتوا در پلتفرم FaceDAO استفاده می‌کنند، می‌توانند توکن FaceDAO دریافت کنند. این توکن در ماه مارس سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. پلتفرم FaceDAO ادعا می‌کند که تمام کاربران آن از افراد هادی و واقعی هستند که در این پلتفرم با هم ارتباط برقرار می‌کنند، محتوا تولید می‌کنند و این محتوا را به اشتراک می‌گذارند.

خرید فیس دائو

ارز دیجیتال فیس دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فیس دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فیس دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فیس دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فیس دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فیس دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فیس دائو

فروش فیس دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فیس دائو، مقدار فیس دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فیس دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فیس دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فیس دائو

خرید و فروش فیس دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فیس دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فیس دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا فیس دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فیس دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فیس دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فیس دائو

برای ذخیره فیس دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فیس دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فیس دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فیس دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فیس دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فیس دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فیس دائو

قیمت فیس دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فیس دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فیس دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فیس دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فیس دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فیس دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فیس دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023