خرید ارز دیجیتال EVRYNET | فروش ارز دیجیتال اوری نت | قیمت لحظه‌ای EVRY

اوری نت

EVRY - EVRYNET
0.01298تتر
0.53%

قیمت اوری نت

734.668تومان
(27,259)

حجم معاملات اوری نت

108,408,086تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
773.722تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
637.882تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اوری نت

اوری نت یک پلتفرم برای توسعه‌ دادن اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز روی بلاک چین است. این پلتفرم با همکاری کایبر نتورک و استلار به وجود آمده است و در بلندمدت قصد دارد بنیادی را برای شبکه‌های متمرکز و غیرمتمرکز به وجود بیاورد که بیشتر در بازار جنوب و جنوب شرقی آسیا متمرکز باشد. Evrynet با ترکیب قراردادهای هوشمند و سرویس‌های مالی پلتفرم مناسبی را برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به وجود آورده است که تنها روی بلاک چین خودش امکان اجرای آنهاست بلکه امکان ساخت و اجرای آنها روی بلاک چین‌های دیگر نیز وجود دارد. تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال Evrynet قصد دارند بلاک چین آن را در حوزه‌های مختلفی توسعه دهند از جمله:

  • یک ساختار مولتی چین و تعامل‌پذیر با دیگر بلاک چین‌ها
  • کاهش زمان تایید تراکنش‌ها و نزدیک شدن به تراکنش‌های لحظه‌ای
  • کارمزدهای مشخص و فیکس شده برای تراکنش‌های مختلف
  • مدل استیکینگ انعطاف‌پذیر

توکن ارز دیجیتال Evrynet با نماد EVRY در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۴۸ دلار در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای سقف عرضه یک میلیارد عددی است.

 

خرید اوری نت

ارز دیجیتال اوری نت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اوری نت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اوری نت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اوری نت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اوری نت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اوری نت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اوری نت

فروش اوری نت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اوری نت، مقدار اوری نت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اوری نت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اوری نت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اوری نت

خرید و فروش اوری نت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اوری نت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اوری نت به تتر، نیاز نیست که ابتدا اوری نت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اوری نت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اوری نت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اوری نت

برای ذخیره اوری نت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اوری نت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اوری نت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اوری نت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اوری نت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اوری نت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اوری نت

قیمت اوری نت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اوری نت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اوری نت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اوری نت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اوری نت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اوری نت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اوری نت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023