خرید اولر فایننس EUL | فروش ارز دیجیتال Euler Finance به همراه قیمت لحظه‌ای

اولر

EUL - Euler
4.929تتر
15.56%

قیمت اولر

326,299تومان
(23,488)

حجم معاملات اولر

436,412,430تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
328,219تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
282,343تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اولر

پلتفرم اولر یک پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز است. این پلتفرم وام‌دهی به کاربران امکان می‌دهد تا از ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتالی خود سود کسب کنند و برای دارایی خود بیمه‌ٰای در برابر نوسانات بازار به وجود بیاورند. پلتفرم ارز دیجیتال Euler ابداعات جدیدی به وجود آورده است که تاکنون در حوزه دیفای وجود نداشتند. ابداعاتی مانند بازار وام‌دهی غیرمتمرکز، نرخ بهره‌های واکنش‌پذیر، وثیقه‌های پشتیبانی شده، پوشش در برابر لیکوئید شدن معاملات، استخرهای چند وثیقه‌ای و امکانات بسیار دیگر. پروتکل‌های مهمی در فضای ارزهای دیجیتال از پلتفرم Euler استفاده می‌کنند، پلتفرم‌هایی مانند بالانسر، یرن فایننس و آلکمیکس. توکن بومی شبکه Euler توکن EUL نام دارد که در ماه جولای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه ارز دیجیتال Euler در محدود ۴.۶ دلار بوده است. توکن ارز دیجیتال Euler سقف عرضه مشخصی ندارد.

خرید اولر

ارز دیجیتال اولر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اولر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اولر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اولر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اولر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اولر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اولر

فروش اولر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اولر، مقدار اولر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اولر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اولر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اولر

خرید و فروش اولر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اولر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اولر به تتر، نیاز نیست که ابتدا اولر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اولر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اولر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اولر

برای ذخیره اولر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اولر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اولر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اولر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اولر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اولر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اولر

قیمت اولر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اولر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اولر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اولر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اولر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اولر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اولر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023