خرید ارز دیجیتال EthereumPoW | فروش ارز دیجیتال اتریوم POW

اتریوم POW

ETHW - EthereumPoW
2.617تتر
5.78%

قیمت اتریوم POW

149,954تومان
(28,758)

حجم معاملات اتریوم POW

83,160,637,413تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
151,443تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
140,041تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اتریوم POW

ارز دیجیتال EthereumPOW یک هارد فورک از بلاک چین اتریوم است که در زمان مرج یا انتقال شبکه آن به زنجیره اثبات سهام اتفاق افتاد. ارز دیجیتال اتریوم به مدت زیادی در حال ارتقا به یک شبکه تازه‌تر بود که با مکانیزم اثبات سهام کار می‌کند. در این مکانیزم اتریوم‌های جدید از طریق استیکینگ و سپرده‌گذاری صادر می‌شوند، اما در اتریوم قبلی که با مکانیزم اثبات کار کار می‌کرد، در فرایند ماینینگ با استخراج اتریوم‌های جدید به وجود می‌آمدند. استخراج یا ماینینگ هزینه و مصرف انرژی بالایی داشت و با انتقال به شبکه اثبات سهام این مصرف انرژی بسیار پایین آمد. با این حال بعضی از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال اتریوم، سعی کردند نسخه قبلی آن را نگه دارند و به عنوان ارز دیجیتال اتریوم پی او دبلیو یا ٖ EthereumPOW در بازار معامله کنند. این ارز دیجیتال توسط افراد مختلفی در سراسر دنیا پشتیبانی می‌شود که اتریوم اثبات کار را به اتریوم اثبات سهام ترجیح می‌دهند. توکن ETHW در میانه سال ۲۰۲۲ و با مرج اتریوم وارد بازار شد و قیمت اولیه آن ۱۲۰ دلار بود.  

خرید اتریوم POW

ارز دیجیتال اتریوم POW یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اتریوم POW به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتریوم POW خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اتریوم POW در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اتریوم POW خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اتریوم POW خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اتریوم POW

فروش اتریوم POW در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اتریوم POW، مقدار اتریوم POW مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اتریوم POW در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اتریوم POW در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اتریوم POW

خرید و فروش اتریوم POW در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اتریوم POW خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اتریوم POW به تتر، نیاز نیست که ابتدا اتریوم POW خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اتریوم POW خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اتریوم POW بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اتریوم POW

برای ذخیره اتریوم POW، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اتریوم POW شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اتریوم POW مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اتریوم POW است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اتریوم POW نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اتریوم POW خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اتریوم POW

قیمت اتریوم POW در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اتریوم POW تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اتریوم POW، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اتریوم POW قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اتریوم POW و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اتریوم POW را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اتریوم POW را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023