قیمت لحظه‌ای و فروش ارز دیجیتال اتا لند ETHA | خرید ETHA Lend

اتا لند

ETHA - ETHA Lend
0.005067تتر
3.92%

قیمت اتا لند

302.4999تومان
(26,509)

حجم معاملات اتا لند

862,068,662تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
328.8873تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
299.2164تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اتا لند

ارز دیجیتال اتا لند، یک پلتفرم برای بالا بردن بازدهی پلتفرم‌های دیفای است که روی بلاک چین اتریوم و پولکادات ایجاد شده است. پلتفرم ETHA Lend با پلتفرم‌های دیفای زیادی تعامل دارد و آنها را تحلیل می‌کند تا بهترین ترکیب بازدهی را برای کاربران خود فراهم کند. توکن کاربردی این پلتفرم توکن ETHA است که برای کاربردهای زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • کاربران می‌توانند به کمک آن در مورد تغییر پارامترها رای بدهند یا اینکه پروتکل را از طریق آن ارتقا دهند.
  • با استیک کردن آن پاداش بگیرند.
  • نقدینگی ماین کنند و باعث افزایش نقدینگی در شیکه شوند.

پروتکل ETHA Lend از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند تا هزینه تراکنش و کارمزدها را به حداقل برساند و باعث افزایش بازدهی پلتفرم‌های دیفای شود. توکنومیک توکن ETHA Lend به این شکل است:

  • ۵۰ درصد به بنیاد ETHA Lend تخصیص می‌یابد.
  • ۲۳ درصد در حراج خصوصی به فروش می‌رود.
  • ۲ درصد در حراج عمومی به فروش می‌رود.
  • ۱۵ درصد از آن به تیم داده می‌شود.
  • و ۱۰ درصد مربوط به حراج اولیه توکن‌هاست.

 

خرید اتا لند

ارز دیجیتال اتا لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اتا لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتا لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اتا لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اتا لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اتا لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اتا لند

فروش اتا لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اتا لند، مقدار اتا لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اتا لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اتا لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اتا لند

خرید و فروش اتا لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اتا لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اتا لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا اتا لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اتا لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اتا لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اتا لند

برای ذخیره اتا لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اتا لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اتا لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اتا لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اتا لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اتا لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اتا لند

قیمت اتا لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اتا لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اتا لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اتا لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اتا لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اتا لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اتا لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023