خرید ETL ETL | فروش ارز دیجیتال ETL به همراه قیمت لحظه‌ای

اترنال ورلد

ETL - Eternal World
0.000297تتر
230%

قیمت اترنال ورلد

17.0775تومان
(17,021)

حجم معاملات اترنال ورلد

2,162,319تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
17.41675تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.175تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اترنال ورلد

ETL با نماد ETL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اترنال ورلد

ارز دیجیتال اترنال ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اترنال ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اترنال ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اترنال ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اترنال ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اترنال ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اترنال ورلد

فروش اترنال ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اترنال ورلد، مقدار اترنال ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اترنال ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اترنال ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اترنال ورلد

خرید و فروش اترنال ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اترنال ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اترنال ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا اترنال ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اترنال ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اترنال ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اترنال ورلد

برای ذخیره اترنال ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اترنال ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اترنال ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اترنال ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اترنال ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اترنال ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اترنال ورلد

قیمت اترنال ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اترنال ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اترنال ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اترنال ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اترنال ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اترنال ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اترنال ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اترنال ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اترنال ورلد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023