قیمت لحظه‌ای اسکو کوین | فروش ارز دیجیتال Esco Coin و قیمت لحظه‌ای ESCO

اسکو کوین

ESCO - Esco Coin
0تتر
6.308%

قیمت اسکو کوین

0.000007تومان
(18,984)

حجم معاملات اسکو کوین

156,313,374تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000018تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000006تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسکو کوین

اسکو یک میم کوین دیجیتالی است که با هدف توسعه ارزهای دیجیتال برای همه کاربران در سراسر دنیا به وجود آمده است. توکن بومی این میم کوین با نماد Esco معامله می‌شود و هیچ تکسی برای خرید و فروش یا استیکنیگ آن نباید پرداخت شود. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای استیک کردن ۱۰۰۰ توکن است و باید برای ۷ روز قفل شود. پاداش استیکنیگ به صورت استیبل کوین بایننس کوین پرداخت می‌شود. میزان پاداش استیکینگ میزان مشخص و فیکسی نیست. سقف عرضه این میم کوین ۳۳۰ میلیارد توکن است. ۹۳ درصد از این میزان عرضه به استخر نقدینگی اختصاص دارد و ۷ درصد از میزان عرضه به صرافی‌های متمرکز و توسعه پلتفرم اختصاص می‌یابد.

خرید اسکو کوین

ارز دیجیتال اسکو کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسکو کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسکو کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسکو کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسکو کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسکو کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسکو کوین

فروش اسکو کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسکو کوین، مقدار اسکو کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسکو کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسکو کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسکو کوین

خرید و فروش اسکو کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسکو کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسکو کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسکو کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسکو کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسکو کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسکو کوین

برای ذخیره اسکو کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسکو کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسکو کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسکو کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسکو کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسکو کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسکو کوین

قیمت اسکو کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسکو کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسکو کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسکو کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسکو کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسکو کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسکو کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسکو کوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسکو کوین دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023