خرید ارتا ERTHA | فروش ارز دیجیتال ERTHA به همراه قیمت لحظه‌ای

ارتا

ERTHA - ERTHA
0.000956تتر
0.315%

قیمت خرید ارتا

قیمت فروش ارتا

47.5132تومان
47.0352تومان
(11,589)

حجم معاملات ارتا

8,197,951,563تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47.6126تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47.2647تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ارتا

ارتا یک بازی بلاک چینی است و کاربران با بازی کردن می‌توانند درآمد کسب کنند. داستان بازی Ertha بسیار جذاب است و این بازی روی بلاک چین بایننس قرار دارد. بازی Ertha شبیه‌سازی زیبایی از واقعیت را به نمایش گذاشته است و بازیکنان می‌توانند در آن شرکت‌ها و کشورهای خود را به خوبی کنترل و مدیریت کنند. متاورس بازی و ارز دیجیتال Ertha بازیکنان را ملزم می‌کند تا اقتصاد، زیرساخت و توسعه شهر و کشور خود را زیر نظر داشته باشند و امکانات زیادی را برای آنها ارائه می‌کند. توکن بازی ارتا، توکن ERTHA نام دارد که به عنوان ارز دیجیتال درون بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند از طریق سیستم‌های درآمدی مختلف این توکن را پاداش بگیرند. توکن Ertha در ابتدای سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن در حدود ۰.۳۴ دلار بوده است. عرضه این توکن محدود است و تنها ۲ میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید ارتا

ارز دیجیتال ارتا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ارتا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ارتا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ارتا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ارتا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ارتا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ارتا

فروش ارتا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ارتا، مقدار ارتا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ارتا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ارتا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ارتا

خرید و فروش ارتا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ارتا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ارتا به تتر، نیاز نیست که ابتدا ارتا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ارتا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ارتا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ارتا

برای ذخیره ارتا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ارتا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ارتا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ارتا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ارتا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ارتا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ارتا

قیمت ارتا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ارتا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ارتا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ارتا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ارتا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ارتا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ارتا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023