خرید ارز دیجیتال EOS Force | فروش ارز دیجیتال ایاس فورس | قیمت لحظه‌ای EOSC

ایاس فورس

EOSC - EOS Force
0.001883تتر
0.07%

قیمت ایاس فورس

121.6676تومان
(14,703)

حجم معاملات ایاس فورس

3,944,897,105تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
122.5978تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
116.1055تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایاس فورس

یکی از مهمترین مشکلاتی که ارزهای دیجیتال و بلاک چین با آن رو به روست، پذیرش بیشتر آن توسط مردم است. برای این منظور دنیای بلاک چین باید دسترسی‌ بیشتری برای کاربران فراهم کند و سرعت زیرساخت‌های آن افزایش یابد. پلتفرم ایاس فورس به همین منظور به وجود آمده است تا با یک مکانیزم اجماع تازه که DPOS یا مکانیزم اثبات سهام نمایندگی شده نام دارد، سرعت و کارایی بیشتری را برای کاربران فراهم آورد. پلتفرم ارز دیجیتال EOS Force یک پلتفرم غیرمتمرکز برای ایجاد قراردادهای هوشمند با کارایی بالاست. توکن بومی آن با نماد EOSC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ایاس فورس

ارز دیجیتال ایاس فورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایاس فورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایاس فورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایاس فورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایاس فورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایاس فورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایاس فورس

فروش ایاس فورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایاس فورس، مقدار ایاس فورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایاس فورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایاس فورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایاس فورس

خرید و فروش ایاس فورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایاس فورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایاس فورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایاس فورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایاس فورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایاس فورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایاس فورس

برای ذخیره ایاس فورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایاس فورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایاس فورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایاس فورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایاس فورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایاس فورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایاس فورس

قیمت ایاس فورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایاس فورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایاس فورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایاس فورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایاس فورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایاس فورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایاس فورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایاس فورس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایاس فورس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023