خرید ارز دیجیتال ENTERBUTTON | فروش و قیمت لحظه‌ای اینترباتن ENTC

اینتر باتن

ENTC - ENTERBUTTON
0.1816تتر
3.476%

قیمت اینتر باتن

9,116.32تومان
(15,186)

حجم معاملات اینتر باتن

3,404,264,562تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,420تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,754.88تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اینتر باتن

ارز دیجیتال ENTC توکن بومی پروژه‌ای به نام اینترباتن ENTERBUTTON است که امکان انتقال ارزش به شکلی ساده و آسان را فراهم می‌کند. پروژه اینترباتن به کاربران اجازه می‌دهد کالاهای لوکس را به عنوان یک دارایی که نقدنیگی بالایی دارد استفاده کنند و نه فقط یک کالای مصرفی. به عبارت دیگر،‌ با کمک این پلتفرم کالاهای لوکس می‌توانند نه تنها در دنیای فیزیکی بلکه در دنیای مجازی نیز به پتاسیل کامل خود برسند و به یک کالای فعال تبدیل شوند. همچنین از طریق اینترباتن، کاربران می‌توانند کالاهای لوکس را با هم مبادله کنند. اکوسیستم اینترباتن شامل یک پلتفرم پرداخت به نام PAYBUTTON، یک فروشگاه آفلاین، یک کیف پول ارز دیجیتال و... است. ارز دیجیتال entc نقش محوری را دارد که کل پلتفرم اینترباتن روی آن می‌چرخد. به عنوان جایگزینی برای سیستم پرداخت سنتی، رمز ارز اینتر باتن ENTC اجازه انتقال ارزش بدون محدودیت زمانی و مکانی و به شکلی امن را فراهم می‌کند. ارز دیجیتال entc با سقف عرضه ۹۶۵,۰۰۰,۰۰۰ در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شد. قیمت خرید و فروش entc در زمان ورود به بازار حدودا ۵.۸۹ دلار بود.

خرید اینتر باتن

ارز دیجیتال اینتر باتن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اینتر باتن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اینتر باتن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اینتر باتن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اینتر باتن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اینتر باتن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اینتر باتن

فروش اینتر باتن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اینتر باتن، مقدار اینتر باتن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اینتر باتن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اینتر باتن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اینتر باتن

خرید و فروش اینتر باتن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اینتر باتن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اینتر باتن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اینتر باتن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اینتر باتن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اینتر باتن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اینتر باتن

برای ذخیره اینتر باتن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اینتر باتن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اینتر باتن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اینتر باتن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اینتر باتن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اینتر باتن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اینتر باتن

قیمت اینتر باتن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اینتر باتن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اینتر باتن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اینتر باتن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اینتر باتن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اینتر باتن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اینتر باتن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023