خرید ارز دیجیتال امپایر توکن | فروش ارز دیجیتال Empire Token | قیمت لحظه‌ای Empire

امپایر توکن

EMPIRE - Empire Token
0.000372تتر
44.41%

قیمت امپایر توکن

22.344تومان
(26,726)

حجم معاملات امپایر توکن

11,970,608,478تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
50.7تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
21.702تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره امپایر توکن

ارز دیجیتال امپایر توکن در حال ساخت یک اکوسیستم برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و دیفای است. Empire Token قصد دارد دنیای دیفای را به تمام مردم عادی معرفی کند و با ایجاد زیرساخت مناسب، آنها را وارد این دنیای جدید کند. در حال حاضر دنیای دیفای بخش بخش شده است و کاربران به دلیل پیچیدگی و پلتفرم‌های مختلفی که وجود دارند، ممکن است گیج شوند. به همین دلیل امپایر توکن قصد دارد یک پلتفرم ارائه دهد که رابط کاربری ساده‌ای دارد و کاربران می‌توانند بدون نیاز به هیچ پلتفرم دیگری، تمام نیازها و سرویس‌های دیفای را داشته باشند. پلتفرم ارز دیجیتال Empire Token تمام اپلیکیشن‌هایی که برای ورود به دنیای دیفای لازم است را فراهم کرده و در حال گسترش روز به روز اکوسیستم خود است. توکن بومی این پلتفرم توکن Empire  است که به عنوان ارز دیجیتال در تمام اکوسیستم آن به کار می‌رود. کاربران می‌توانند در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز این اکوسیستم از آن استفاده کنند. این توکن در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و دارای محدودیت عرضه یک میلیارد عددی است.

خرید امپایر توکن

ارز دیجیتال امپایر توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید امپایر توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید امپایر توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید امپایر توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید امپایر توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه امپایر توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش امپایر توکن

فروش امپایر توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش امپایر توکن، مقدار امپایر توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش امپایر توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش امپایر توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل امپایر توکن

خرید و فروش امپایر توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید امپایر توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل امپایر توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا امپایر توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، امپایر توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل امپایر توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول امپایر توکن

برای ذخیره امپایر توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از امپایر توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری امپایر توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی امپایر توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری امپایر توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه امپایر توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت امپایر توکن

قیمت امپایر توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی امپایر توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت امپایر توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه امپایر توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت امپایر توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت امپایر توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی امپایر توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023