خرید ایلان داگ دات آی او EDOGE | فروش ارز دیجیتال EDOGE به همراه قیمت لحظه‌ای

ایلان داگ دات آی او

EDOGE - ElonDoge.io
0تتر
0%

قیمت ایلان داگ دات آی او

0تومان
(28,776)

حجم معاملات ایلان داگ دات آی او

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایلان داگ دات آی او

ElonDoge.io چیست؟ ElonDoge.io پروژه‌ای است که هدف آن آماده‌سازی جامعه برای کلونی‌سازی در مریخ است. با استفاده از توکن $EDOGE، این پروژه قصد دارد جامعه مریخ را با یک درآمد پایه همگانی از طریق مکانیزم انعکاسی تأمین مالی کند. همچنین، $EDOGE به گسترش نقدینگی کمک می‌کند و به تولید بی‌پایان NFTهای ELON+DOGE به عنوان اثبات فرهنگ می‌پردازد.

ویژگی‌های کلیدی:

  • درآمد پایه همگانی: $EDOGE از مکانیزم انعکاسی برای تأمین مالی درآمد پایه همگانی استفاده می‌کند.
  • NFTها: این پروژه NFTهای ELON+DOGE تولید می‌کند که به عنوان بلیط‌های طلایی برای افراد انتخاب‌شده جهت سفر به مریخ عمل می‌کنند.
  • افزایش نقدینگی: از طریق مکانیزم‌های مالی و انعکاسی، نقدینگی در سیستم افزایش می‌یابد.

هدف پروژه: هدف اصلی ElonDoge.io این است که نه تنها جامعه را برای زندگی در مریخ آماده کند، بلکه از طریق ایجاد درآمد پایه و ایجاد فرهنگ مریخی از طریق NFTها، به ایجاد یک جامعه پایدار در مریخ کمک کند.

کاربردهای $EDOGE:

  • تأمین مالی درآمد پایه: مکانیزم انعکاسی به گونه‌ای طراحی شده است که به طور مستمر درآمد پایه را برای کاربران تأمین کند.
  • NFTهای فرهنگی: تولید NFTهایی که به عنوان بلیط‌های طلایی برای سفر به مریخ عمل می‌کنند.

نتیجه‌گیری

ElonDoge.io با تمرکز بر آینده و کلونی‌سازی مریخ، از طریق مکانیزم‌های مالی و NFTهای فرهنگی، به دنبال ایجاد یک جامعه پایدار و پیشرو در مریخ است. $EDOGE نه تنها به تأمین مالی درآمد پایه کمک می‌کند، بلکه به عنوان یک ابزار فرهنگی و اجتماعی در این مسیر نقش ایفا می‌کند.

خرید ایلان داگ دات آی او

ارز دیجیتال ایلان داگ دات آی او یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایلان داگ دات آی او به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایلان داگ دات آی او خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایلان داگ دات آی او در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایلان داگ دات آی او خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایلان داگ دات آی او خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایلان داگ دات آی او

فروش ایلان داگ دات آی او در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایلان داگ دات آی او، مقدار ایلان داگ دات آی او مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایلان داگ دات آی او در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایلان داگ دات آی او در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایلان داگ دات آی او

خرید و فروش ایلان داگ دات آی او در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایلان داگ دات آی او خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایلان داگ دات آی او به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایلان داگ دات آی او خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایلان داگ دات آی او خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایلان داگ دات آی او بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایلان داگ دات آی او

برای ذخیره ایلان داگ دات آی او، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایلان داگ دات آی او شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایلان داگ دات آی او مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایلان داگ دات آی او است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایلان داگ دات آی او نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایلان داگ دات آی او خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایلان داگ دات آی او

قیمت ایلان داگ دات آی او در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایلان داگ دات آی او تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایلان داگ دات آی او، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایلان داگ دات آی او قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایلان داگ دات آی او و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایلان داگ دات آی او را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایلان داگ دات آی او را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023