خرید و نگهداری XLS | فروش سریع ارز دیجیتال ELIS | قیمت لحظه‌ای الیس

الیس

XLS - ELIS
0.03591تتر
5.092%

قیمت الیس

1,799.091تومان
(15,366)

حجم معاملات الیس

229,150,426تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,815.123تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,698.39تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الیس

ELIS Technologies یک شرکت ایرلندی متخصص در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی است. آنها بر روی توسعه پهپادها و سیستم‌هایی تمرکز می‌کنند که از فناوری نقشه برداری الکترونیکی GPS سه بعدی منحصر به فرد آنها استفاده می‌کند. این شرکت به هم افزایی بالقوه بین DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) و GreenTech اعتقاد دارد و یک چرخه بازخورد سودمند برای هر دو بخش را پیش بینی می‌کند.

ELIS با امکانات تحقیقاتی و تولیدی اختصاصی خود، پهپادهایی را تولید می‌کند که قادر به بازرسی و نظارت یکپارچگی ژئوممبران ها در واقعیت هستند. توانایی انجام اندازه‌گیری‌‌ها برای تشخیص سریع هر گونه آسیب به ژئوممبران‌ها بسیار مهم است و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا مشکلات احتمالی را قبل از بروز هر گونه آسیب قابل توجهی برای محیط زیست برطرف کنند.

خرید الیس

ارز دیجیتال الیس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الیس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الیس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الیس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الیس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الیس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الیس

فروش الیس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الیس، مقدار الیس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الیس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الیس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الیس

خرید و فروش الیس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الیس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الیس به تتر، نیاز نیست که ابتدا الیس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الیس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الیس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الیس

برای ذخیره الیس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الیس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الیس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الیس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الیس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الیس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الیس

قیمت الیس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الیس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الیس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الیس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الیس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الیس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الیس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023