ارز دیجیتال الف ولت | خرید و فروش ارز دیجیتال ELF Wallet | قیمت لحظه‌ای ELFWALLET

الف ولت

ELFWALLET - ELF Wallet
0.000049تتر
9.778%

قیمت الف ولت

2.8652تومان
(18,104)

حجم معاملات الف ولت

118,757,007تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.7444تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.0764تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره الف ولت

الف ولت یک کیف پول ارزهای دیجیتال است که ابزارهای مختلف و سرویس‌های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این کیف پول ابزارهای مختلفی برای ورود به دنیای دیفای و استفاده از امکانات آن وجود دارد.همچنین پلتفرم ELFWALLET یک صرافی غیرمتمرکز را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا افراد بتوانند ارزهای دیجیتال را با کارمزد کم و بهینه معامله کنند. علاوه بر این پلتفرم خرید و فروش ان اف تی، صرافی‌های کراس چینی و جستجوگر اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز نیز در این اکوسیستم وجود دارد. توکن بومی ارز دیجیتال الف ولت با نماد ELFWALLET در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید الف ولت

ارز دیجیتال الف ولت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید الف ولت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید الف ولت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید الف ولت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید الف ولت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه الف ولت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش الف ولت

فروش الف ولت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش الف ولت، مقدار الف ولت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش الف ولت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش الف ولت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل الف ولت

خرید و فروش الف ولت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید الف ولت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل الف ولت به تتر، نیاز نیست که ابتدا الف ولت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، الف ولت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل الف ولت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول الف ولت

برای ذخیره الف ولت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از الف ولت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری الف ولت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی الف ولت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری الف ولت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه الف ولت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت الف ولت

قیمت الف ولت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی الف ولت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت الف ولت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه الف ولت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت الف ولت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت الف ولت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی الف ولت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه الف ولت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه الف ولت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023