فروش EKTA | قیمت لحظه‌ای اکتا | خرید ارز دیجیتال EKTA

اکتا

EKTA - EKTA
0.013188تتر
23.583%

قیمت خرید اکتا

قیمت فروش اکتا

689.7324تومان
683.1384تومان
(4,564)

حجم معاملات اکتا

7,110,907,241تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
939.1511تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
627.9138تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اکتا

EKTA با نماد EKTA یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اکتا

ارز دیجیتال اکتا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اکتا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اکتا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اکتا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اکتا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اکتا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اکتا

فروش اکتا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اکتا، مقدار اکتا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اکتا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اکتا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اکتا

خرید و فروش اکتا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اکتا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اکتا به تتر، نیاز نیست که ابتدا اکتا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اکتا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اکتا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اکتا

برای ذخیره اکتا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اکتا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اکتا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اکتا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اکتا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اکتا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اکتا

قیمت اکتا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اکتا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اکتا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اکتا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اکتا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اکتا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اکتا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023