فروش و قیمت لحظه‌ای Eight Bit Me | خرید ایت بیت می NEIGHTBIT

ایت بیت می

NEIGHTBIT - Eight Bit Me
0.000524تتر
0%

قیمت خرید ایت بیت می

قیمت فروش ایت بیت می

27.3528تومان
27.0908تومان
(5,373)

حجم معاملات ایت بیت می

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27.3528تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
27.3528تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایت بیت می

NEIGHTBIT با نماد NEIGHTBIT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ایت بیت می

ارز دیجیتال ایت بیت می یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایت بیت می به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایت بیت می خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایت بیت می در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایت بیت می خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایت بیت می خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایت بیت می

فروش ایت بیت می در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایت بیت می، مقدار ایت بیت می مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایت بیت می در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایت بیت می در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایت بیت می

خرید و فروش ایت بیت می در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایت بیت می خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایت بیت می به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایت بیت می خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایت بیت می خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایت بیت می بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایت بیت می

برای ذخیره ایت بیت می، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایت بیت می شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایت بیت می مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایت بیت می است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایت بیت می نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایت بیت می خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایت بیت می

قیمت ایت بیت می در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایت بیت می تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایت بیت می، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایت بیت می قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایت بیت می و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایت بیت می را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایت بیت می را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023