فروش EGC | خرید و نگهداری EGC | قیمت روز ایگوراس کردیت Egoras Credit

ایگوراس کردیت

EGC - Egoras Credit
0تتر
0%

قیمت ایگوراس کردیت

0تومان
(23,062)

حجم معاملات ایگوراس کردیت

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایگوراس کردیت

ارز دیجیتال اگوروس کردیت یک توکن دیجیتالی است که در سال ۲۰۲۰ لانچ شده است و روی اسمارت چین بایننس قرار دارد. این توکن دارای سقف عرضه ۵۰۰ هزار عددی است و با نماد EGS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن موارد استفاده زیادی در اکوسیستم ارز دیجیتال Egoras Credit دارد. در حال حاضر اکوسیستم Egoras Credit در حال تبدیل به یک اکوسیستم برای خرید و فروش ان اف تی‌هاست و کیف پول و پلتفرم شبکه‌های اجتماعی را نیز در خود جای داده است. از طریق این پلتفرم‌ها کاربران می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی محتوا تولید کنند و به صورت غیرمتمرکز درآمد کسب کنند. توکن EGS برای انجام تراکنش‌ها در این اکوسیستم به کار می‌رود و کاربران می توانند از آن برای پرداخت‌ها روی شبکه بایننس هم استفاده کنند. این توکن در ماه جولاس سال ۲۰۲۲ با قیمت اولیه ۹۵ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ایگوراس کردیت

ارز دیجیتال ایگوراس کردیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایگوراس کردیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایگوراس کردیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایگوراس کردیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایگوراس کردیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایگوراس کردیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایگوراس کردیت

فروش ایگوراس کردیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایگوراس کردیت، مقدار ایگوراس کردیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایگوراس کردیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایگوراس کردیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایگوراس کردیت

خرید و فروش ایگوراس کردیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایگوراس کردیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایگوراس کردیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایگوراس کردیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایگوراس کردیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایگوراس کردیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایگوراس کردیت

برای ذخیره ایگوراس کردیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایگوراس کردیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایگوراس کردیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایگوراس کردیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایگوراس کردیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایگوراس کردیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایگوراس کردیت

قیمت ایگوراس کردیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایگوراس کردیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایگوراس کردیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایگوراس کردیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایگوراس کردیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایگوراس کردیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایگوراس کردیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023