فروش ارز دیجیتال EFFORCE | خرید WOZX | قیمت ای اف فورس

ای اف فورس

WOZX - Efforce
0.0186تتر
1.587%

قیمت خرید ای اف فورس

قیمت فروش ای اف فورس

920.7تومان
911.4تومان
(11,182)

حجم معاملات ای اف فورس

70,818,716تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
935.55تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
920.7تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ای اف فورس

ارز دیجیتال ای اف فورس EFFORCE با نماد WOZX رمز ارز بومی یک پلتفرم معاملاتی است که روی صرفه‌جویی در مصرف انرژی متمرکز است. این پلتفرم کسانی را که می‌خواهند بهره‌وری انرژی ساختمان‌ها یا فرایندهای صنعتی خود را بهبود بخشند با افرادی که علاقه‌مند به استفاده از توکن‌های صادر شده به ازای صرفه‌جویی در انرژی هستند به هم متصل می‌کند. برای این کار، پلتفرم Efforce دسترسی سرمایه‌گذران به پروژه‌های منتخب در زمینه افزایش بهره‌وری انرژی را از طریق NFTهای ساخته شده در پالیگان Polygon امکان‌پذیر می‌کند. فرایند کار پلتفرم به این صورت است که شما می‌توانید با ضرب یک یا چندین NFT به تامین مالی پروژه‌های بهره وری انرژی کمک کنید. استفاده از شبکه پالیگان تضمین می‌کند کارمزد تراکنش‌ها پایین باشد. در عین حال هر زمان که بخواهید توکن NFT خود را بفروشید، به بازارهای ثانویه مانند OpenSea دسترسی دارید.

ارز دیجیتال WOZX توکن ابزاری این پلتفرم است که به کاربران اجازه می‌دهد در پروژه‌های افزایش بهره‌وری انرژی مشارکت کنند. با هولد توکن‌های WOZX شما می‌توانید در مدیریت پلتفرم Efforce نیز مشارکت کنید، پیشنهادات خود را ارائه دهید یا به پیشنهاداتی که توسط دیگران ارائه شده رای بدهید. این ارز دیجیتال از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند و یک رمز ارز ضد تورمی با سقف عرضه ۱۰۰ میلیون توکن است.

 

قیمت ارز دیجیتال WOZX

خرید و فروش ارز دیجیتال WOZX در اواخر سال ۲۰۲۰ و با قیمت ۱.۵ دلار آغاز شد. پس از یک رشد سریع تا حدود 3 دلار، قیمت WOZX افت کرد و تا حوالی 1 دلار پایین آمد. در فوریه ۲۰۲۱، عملکرد توکن WOZX مجددا صعودی شد و این بار قیمت آن تا سطح ۲.۵۶ صعود کرد. از اینجا به بعد، ارز دیجیتال WOZX روند اصلاحی طولانی وآهسته‌ای را شروع کرد که تا پایان سال ۲۰۲۱ ادامه داشت. قیمت ارز دیجیتال WOZX در سال ۲۰۲۲ نوسان چندانی نداشت. بالاترین قیمت این توکن ۳.۶۱ دلار و پایین‌ترین قیمت آن ۰.۰۳۹ دلار است.

خرید ای اف فورس

ارز دیجیتال ای اف فورس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ای اف فورس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ای اف فورس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ای اف فورس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ای اف فورس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ای اف فورس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ای اف فورس

فروش ای اف فورس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ای اف فورس، مقدار ای اف فورس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ای اف فورس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ای اف فورس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ای اف فورس

خرید و فروش ای اف فورس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ای اف فورس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ای اف فورس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ای اف فورس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ای اف فورس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ای اف فورس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ای اف فورس

برای ذخیره ای اف فورس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ای اف فورس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ای اف فورس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ای اف فورس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ای اف فورس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ای اف فورس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ای اف فورس

قیمت ای اف فورس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ای اف فورس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ای اف فورس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ای اف فورس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ای اف فورس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ای اف فورس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ای اف فورس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023