خرید EMC EMC | فروش ارز دیجیتال EMC به همراه قیمت لحظه‌ای

ایج متریکس کامپیوترینگ

EMC - Edge Matrix Computing
0.191تتر
0%

قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ

10,925تومان
(2,600)

حجم معاملات ایج متریکس کامپیوترینگ

750,086,194تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,268تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,181تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایج متریکس کامپیوترینگ

بررسی Edge Matrix Computing (EMC)

معرفی Edge Matrix Computing (EMC):

EMC یک #AI #DePIN پیشرو در AI+Web3 است که شبکه قدرت محاسباتی و اپلیکیشن‌های AI (d) را پل می‌زند. EMC با مشارکت در انتشار اولین GPU جهان، امکان دسترسی به برنامه‌های AI اصلی را با هزینه کم و راحتی برای توسعه‌دهندگان و کاربران فراهم می‌کند. هم‌زمان، پروتکل EMC نودهای محاسباتی را به عنوان محصولات دارایی واقعی (RWA) بر روی پروتکل‌های DeFi بسته‌بندی می‌کند، با هدف تزریق نقدینگی جدید به بازارهای کریپتو.

ویژگی‌ها و مزایای Edge Matrix Computing:

 1. پل زدن قدرت محاسباتی و AI:

  • EMC شبکه‌ای ایجاد کرده است که قدرت محاسباتی را با اپلیکیشن‌های AI (d) ارتباط می‌دهد، که این امر به توسعه‌دهندگان و کاربران امکان دسترسی به قدرت محاسباتی مورد نیاز برای برنامه‌های AI را می‌دهد.
 2. هزینه کم و راحتی دسترسی:

  • پروتکل EMC ادعا می‌کند که برنامه‌های AI اصلی را با هزینه کم و راحتی برای توسعه‌دهندگان و کاربران فراهم می‌کند، که این امر به توسعه سریع‌تر و استفاده گسترده‌تر از AI کمک می‌کند.
 3. بسته‌بندی نودهای محاسباتی به عنوان RWA:

  • EMC نودهای محاسباتی را به عنوان محصولات دارایی واقعی (RWA) بر روی پروتکل‌های DeFi بسته‌بندی می‌کند، که این امر به تزریق نقدینگی جدید به بازارهای کریپتو کمک می‌کند.
 4. طراحی اقتصادی دوقطبی:

  • طراحی اقتصادی دوقطبی EMC با هدف به حداکثر رساندن ارزش برای سه ذینفع اصلی - ارائه‌دهندگان محاسبات توزیع‌شده، توسعه‌دهندگان AI و کاربران نهایی - صورت گرفته است.

Edge Matrix Computing با ایجاد یک پروتکل نوآورانه و بسته‌بندی نودهای محاسباتی به عنوان محصولات RWA بر روی پروتکل‌های DeFi، به یکی از پیشروان در زمینه AI+Web3 تبدیل شده است. این پلتفرم با طراحی اقتصادی دوقطبی و پل زدن قدرت محاسباتی و اپلیکیشن‌های AI، به توسعه‌دهندگان و کاربران امکان دسترسی به قدرت محاسباتی مورد نیاز را با هزینه کم و راحتی فراهم می‌کند.

خرید ایج متریکس کامپیوترینگ

ارز دیجیتال ایج متریکس کامپیوترینگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایج متریکس کامپیوترینگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایج متریکس کامپیوترینگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایج متریکس کامپیوترینگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایج متریکس کامپیوترینگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایج متریکس کامپیوترینگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایج متریکس کامپیوترینگ

فروش ایج متریکس کامپیوترینگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایج متریکس کامپیوترینگ، مقدار ایج متریکس کامپیوترینگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایج متریکس کامپیوترینگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایج متریکس کامپیوترینگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایج متریکس کامپیوترینگ

خرید و فروش ایج متریکس کامپیوترینگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایج متریکس کامپیوترینگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایج متریکس کامپیوترینگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایج متریکس کامپیوترینگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایج متریکس کامپیوترینگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایج متریکس کامپیوترینگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایج متریکس کامپیوترینگ

برای ذخیره ایج متریکس کامپیوترینگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایج متریکس کامپیوترینگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایج متریکس کامپیوترینگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایج متریکس کامپیوترینگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایج متریکس کامپیوترینگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایج متریکس کامپیوترینگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ

قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایج متریکس کامپیوترینگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایج متریکس کامپیوترینگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایج متریکس کامپیوترینگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایج متریکس کامپیوترینگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023