خرید ایکو چین ECC | فروش ارز دیجیتال ECC به همراه قیمت لحظه‌ای

ایکوچین

ECC - EcoChain
0تتر
20%

قیمت ایکوچین

0تومان
(6,751)

حجم معاملات ایکوچین

87,089,728تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکوچین

EcoChain یک پلتفرم بلاک‌چین است که تکنولوژی پیشرفته را با مدیریت محیطی جهانی ترکیب می‌کند. این پلتفرم به عنوان یک راه‌حل نوآورانه در برابر پس‌زمینه فوریت افزایش توجه جهانی به مقابله با تغییرات آب و هوایی و مسائل زیست‌محیطی برجسته می‌شود.

EcoChain با هدف کاهش اثرات منفی بر محیط زیست و ترویج اقدامات پایدار، تلاش می‌کند تا فناوری بلاک‌چین را به شکلی مسئولانه و محیط‌زیستی به کار گیرد. این پلتفرم ممکن است ابزارهایی برای ردیابی و ارزیابی اثرات زیست‌محیطی فراهم کند، به عنوان مثال از طریق مانیتورینگ انتشار کربن یا پشتیبانی از پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر.

علاوه بر این، EcoChain می‌تواند به شرکت‌ها و سازمان‌ها امکان دهد تا داده‌های زیست‌محیطی خود را به شکل شفاف و قابل ردیابی ثبت کنند، این امر به افزایش پاسخگویی و شفافیت در مورد مسائل محیطی کمک می‌کند.

هدف EcoChain ایجاد یک اکوسیستم بلاک‌چینی است که نه تنها از نظر فناوری پیشرفته است، بلکه به طور فعال در راستای حل چالش‌های زیست‌محیطی جهانی کار می‌کند. این پلتفرم به دنبال ترکیب نوآوری‌های دیجیتال با اهداف پایداری برای ایجاد تأثیر مثبت و دائمی در محیط زیست است.

خرید ایکوچین

ارز دیجیتال ایکوچین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکوچین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکوچین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکوچین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکوچین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکوچین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکوچین

فروش ایکوچین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکوچین، مقدار ایکوچین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکوچین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکوچین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکوچین

خرید و فروش ایکوچین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکوچین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکوچین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکوچین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکوچین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکوچین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکوچین

برای ذخیره ایکوچین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکوچین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکوچین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکوچین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکوچین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکوچین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکوچین

قیمت ایکوچین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکوچین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکوچین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکوچین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکوچین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکوچین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکوچین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023