خرید دیمنشن DYM | فروش ارز دیجیتال Dymension به همراه قیمت لحظه‌ای

دیمنشن

DYM - Dymension
2.659تتر
4.24%

قیمت دیمنشن

151,031تومان
(5,071)

حجم معاملات دیمنشن

3,230,235,784تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
158,812تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
150,633تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دیمنشن

اپلیکیشن‌های کریپتو به شدت به سهولت استفاده و پایداری اقتصادی نیاز دارند. اخیراً، رول‌آپ‌ها مدل تجاری ساده‌ای را نشان داده‌اند که کار می‌کند، هزینه‌ها منهای هزینه‌های لایه پایه برابر با سود آن‌هاست. در نتیجه، موجی از L2ها با پیاده‌سازی‌های سفارشی خود، پل‌های چندامضایی و فرضیه‌های امنیتی خاص، مستقر شدند. این امر منجر به یک تجربه کاربری پراکنده، ناامن و آشفته شد که مزایای رول‌آپ‌ها و بلاک‌چین‌های مدولار را کاهش داد.

خرید دیمنشن

ارز دیجیتال دیمنشن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دیمنشن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دیمنشن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دیمنشن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دیمنشن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دیمنشن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دیمنشن

فروش دیمنشن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دیمنشن، مقدار دیمنشن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دیمنشن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دیمنشن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دیمنشن

خرید و فروش دیمنشن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دیمنشن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دیمنشن به تتر، نیاز نیست که ابتدا دیمنشن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دیمنشن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دیمنشن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دیمنشن

برای ذخیره دیمنشن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دیمنشن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیمنشن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دیمنشن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دیمنشن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دیمنشن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دیمنشن

قیمت دیمنشن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دیمنشن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دیمنشن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دیمنشن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دیمنشن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دیمنشن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دیمنشن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023