خرید دی وای دی ایکس (DYDX) | فروش و قیمت ارز دیجیتال DYDX

دی وای دی ایکس

DYDX - dYdX
3.031تتر
1.405%

قیمت دی وای دی ایکس

151,550تومان
(19,609)

حجم معاملات دی وای دی ایکس

623,041,693,538تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
151,600تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
143,650تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی وای دی ایکس

ارز دیجیتال DYDX توکن حاکمیتی صرافی غیرمتمرکز و لایه دو دی وای دی ایکس dydx است. این توکن هم به عملیات و راه‌حل‌های لایه دو کمک می‌کند و هم به تریدرها و فراهم‌کنندگان نقدینگی اجازه می‌دهد تا در شبکه شرکت کنند و نقش داشته باشند. هولدرهای توکن DYDX امکان تصمیم‌گیری و پیشنهاد طرح‌های جدید را در پروتکل لایه دو dydx دارند. همچنین فرصت دارند تا با استیک کردن توکن dydx و ترید کردن از این شبکه سود به دست بیاورند.

ارز دیجیتال dydx از مقیاس‌پذیری بالایی سود می‌برد و این مقیاس‌پذیری باعث می‌شود سرعت تراکنش‌های توکن dydx بالا رود و هزینه کارمزد کاهش یابد، همچنین تریدرها می‌توانند DYDX را در سایزهای کوچکتری معامله کنند. توکن dydx برای قرض دادن، قرض گرفتن و معامله ارزهای دیجیتال طراحی شده‌است اما با وجود اینکه صرافی غیرمتمرکز DYDX از معاملات لحظه‌ای یا اسپات پشتیبانی می‌کند، بیشتر تمرکز شبکه روی اوراق مشتقه و مارجین تریدینگ گذاشته شده‌است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال DYDX

 

صرافی ارز دیجیتال dydx در سال 2017 پایه‌گذاری شد و در ابتدا شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر حدود 10 میلیون دلار در آن سرمایه‌گذاری کردند. توکن DYDX که توکن بومی شبکه دی وای دی ایکس است، از طریق فرایند ICO یا عرضه اولیه کوین در ماه سپتامبر سال 2021 وارد بازار شد.

قیمت ارز دیجیتال dydx در ابتدا 13.8 دلار بود. در همان ماه اول ورود به بازار، dydx به بالاترین قیمت خود یعنی 26.76 دلار رسید. از آخر ماه سپتامبر 2021 تا ماه ژوئن سال 2022 (اواخر بهار 1401) توکن dydx در یک روند نزولی قرار داشت و کف قیمتی خود را در یک دلار تجربه کرد. از آن زمان تاکنون، ارز دیجیتال dydx در کانالی بین یک دلار تا حدود 2.6 دلار در حال نوسان است.

 

سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال dydx

 

پلتفرم dydx یک صرافی کریپتوکارنسی است که ابزارهای مالی حرفه‌ای را با غیرمتمرکزسازی ترکیب می‌کند. این صرافی به کاربران خود امکان مارجین تریدینگ می‌دهد، یعنی کاربران و تریدرها می‌توانند با لوریج یا اهرم، دارایی‌های دیجیتالی را معامله کنند. همچنین نوع خاصی از قراردادهای آتی در پلتفرم dydx موجود است. این قراردادها تاریخ فروش ندارند و فقط در dydx موجود هستند.

با سپرده‌گذاری دارایی‌ها، کاربران dydx از ابتدا سود دریافت می‌کنند و دارایی‌های آنها به صورت اتوماتیک وارد استخرهای وام‌دهی مربوط به هر ارز می‌شود. dydx به وام‌دهندگان اطمینان کامل می‌دهد که وام‌گیرندگان وثیقه‌های لازم را سپرده‌گذاری کردند و خطر و ریسکی دارایی‌های آنها را تهدید نخواهد کرد. افراد می‌توانند با فراهم کردن وثیقه‌های لازم، هر ارز دیجیتالی که روی پلتفرم وجود دارد را وام بگیرند.

پروژه dydx یکی از پروژه‌های آینده‌دار و بنیادی ارزهای دیجیتال به نظر می‌رسد، اما برای سرمایه‌گذاری در آن بهتر است مطالعات و تحقیقات خود را به عمل آورید و بر اساس سطح ریسک و مدیریت مالی خود دست به خرید و فروش یا نگهداری dydx بزنید.

خرید دی وای دی ایکس

ارز دیجیتال دی وای دی ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی وای دی ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی وای دی ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی وای دی ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی وای دی ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی وای دی ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی وای دی ایکس

فروش دی وای دی ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی وای دی ایکس، مقدار دی وای دی ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی وای دی ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی وای دی ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی وای دی ایکس

خرید و فروش دی وای دی ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی وای دی ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی وای دی ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی وای دی ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی وای دی ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی وای دی ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی وای دی ایکس

برای ذخیره دی وای دی ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی وای دی ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی وای دی ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی وای دی ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی وای دی ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی وای دی ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی وای دی ایکس

قیمت دی وای دی ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی وای دی ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی وای دی ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی وای دی ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی وای دی ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی وای دی ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی وای دی ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دی وای دی ایکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دی وای دی ایکس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023