خرید Dvision Network | فروش ارز دیجیتال دویژن نتورک DVI

دویژن نتورک

DVI - Dvision Network
0.010549تتر
3.87%

قیمت دویژن نتورک

528.5049تومان
(15,922)

حجم معاملات دویژن نتورک

2,073,520,656تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
623.6949تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
501.9519تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دویژن نتورک

ارز دیجیتال DVI توکن بومی دیویژن نتورک Dvision Network است. این پلتفرم که روی بلاک چین قرار دارد، اکوسیستمی برای میزبانی محتوای واقعیت مجازی است و استفاده از بازار خرید و فروش NFT در واقعیت مجازی را نیز امکان‌پذیر می‌کند. دیویژن نتورک واقعیت مجازی جدیدی را ارائه می‌کند که در آن بشریت توانسته است پس از چهارمین انقلاب صنعتی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، زندگی مرفهی داشته باشد. اکوسیستم ارز دیجیتال DVI از سه بخش مهم تشکیل شده است:

  • یک بازار NFT به نام VR-Market که در آن می‌توانید ان اف تی‌های منحصر به فردی را خلق و مبادله کنید.
  • یک فصای واقعیت مجازی به نام VR-Space که در آن می‌توانید واقعیت VR را مطابق میل خود سفارشی‌سازی کنید.
  • مجموعه VR-City؛ این یک دنیای واقعیت مجازی عمومی است که از مجموع واقعیت‌های مجازی خلق شده توسط کاربران تشکیل شده است. در این شهر مجازی می‌توانید با سایر کاربران تعامل داشته باشید و از متاورس لذت ببرید.

ارز دیجیتال dvi که روی شبکه‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است به عنوان توکن بومی پلتفرم عمل می‌کند. هولدرهای dvi می‌توانند به فعالیت‌های مختلف اکوسیستم دسترسی داشته باشند و در مقابل فعالیت‌هایی مثل گیم بازی کردن و مشارکت در رای‌گیری‌های اکوسیستم پاداش بگیرند. ارز دیجیتال dvi در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۰۴۸ دلار وارد بازار شد.

 

خرید دویژن نتورک

ارز دیجیتال دویژن نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دویژن نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دویژن نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دویژن نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دویژن نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دویژن نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دویژن نتورک

فروش دویژن نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دویژن نتورک، مقدار دویژن نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دویژن نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دویژن نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دویژن نتورک

خرید و فروش دویژن نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دویژن نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دویژن نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا دویژن نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دویژن نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دویژن نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دویژن نتورک

برای ذخیره دویژن نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دویژن نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دویژن نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دویژن نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دویژن نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دویژن نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دویژن نتورک

قیمت دویژن نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دویژن نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دویژن نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دویژن نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دویژن نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دویژن نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دویژن نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دویژن نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دویژن نتورک دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023