خرید و فروش ارز دیجیتال Duckie Land | قیمت لحظه‌ای داکی لند MMETA

داکی لند

MMETA - Duckie Land
0.01219تتر
1.753%

قیمت داکی لند

722.867تومان
(27,345)

حجم معاملات داکی لند

12,556,463تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
722.867تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
700.926تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داکی لند

ارز دیجیتال MMETA توکن بومی یک بازی آنلاین به نام Duckie Land است که روی متاورس قرار دارد. این بازی از طریق کامپیوتر، دستگا‌های اندروید و ios و گجت‌های واقعیت مجازی در دسترس است. داکی لند از میم‌های اردک‌ها، ایموجی اردک‌ها، شخصیت‌های اردک فیلم‌ها و داستان‌ها و هر چیزی در مورد اردک‌ها الهام گرفته شده است. در سرزمین داکی، گیمرها تیمی متشکل از اردک‌ها را از یک دنیای پر از چالش عبور می‌دهند تا بتوانند پاداش‌ها و منابعی را به دست بیاورند. این پاداش‌ها می‌توانند برای تکثیر اردک‌ها و بهبود قابلیت‌های آنها استفاده شوند. منابع را می‌توان برای خلق آیتم‌های ارزشمندی که در بازی استفاده می‌شوند مصرف کرد یا آنها را با پول واقعی مبادله کرد. از دیگر فعالیت‌های بازی داکی لند می‌توان به کشاورزی، استخراج یا جمع‌آوری، قطع درخت و ماهیگیری اشاره کرد. ارز دیجیتال mmeta هم برای رای دادن و هم به عنوان ارز رایج در بازار NFT داکی لند استفاده خواهد شد. وقتی بازیکنان بخواهند یک NFT داکی را تکثیر کنند، هزینه آن را با ارز دیجیتال MMETA و WAFER می‌پردازند. علاوه بر این، توکن‌های mmeta را می‌توان استیک کرد و در مقابل پاداش گرفت. ارز دیجیتال mmeta توکنی بدون سقف عرضه است  که روی بایننس اسمارت چین عرضه شده است. قیمت ارز دیجیتال MMETA در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدود ۰.۰۱۵ دلار بود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

خرید داکی لند

ارز دیجیتال داکی لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داکی لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داکی لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داکی لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داکی لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داکی لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داکی لند

فروش داکی لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داکی لند، مقدار داکی لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داکی لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داکی لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داکی لند

خرید و فروش داکی لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داکی لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داکی لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا داکی لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داکی لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داکی لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داکی لند

برای ذخیره داکی لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داکی لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داکی لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داکی لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داکی لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داکی لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داکی لند

قیمت داکی لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داکی لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داکی لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داکی لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داکی لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داکی لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داکی لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023