فروش و خرید ارز دیجیتال دراک نتورک | DRAC Network | قیمت لحظه‌ای DRAC

دراک نتورک

DRAC - DRAC Network
0.003891تتر
12.91%

قیمت دراک نتورک

234.6273تومان
(26,013)

حجم معاملات دراک نتورک

371,045,331تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
269.541تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
231.9741تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دراک نتورک

دراک نتورک یک شبکه عمومی است که روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. DRAC Network در سال ۲۰۲۰ و در امارات متحده عربی لانچ شد. هدف اصلی بنیانگذاران ارز دیجیتال DRAC Network غیرمتمرکزسازی، حقوق برابر و هویت بلاک چینی مختص به خود است. دراک نتورک قصد دارد تا قبل از توسعه بیشتر کامپیوترهای کوانتومی مشکل غیرمتمرکزسازی و حقوق برابر را در دنیا حل کند. این پلتفرم می‌خواهد هویت بلاک چین را به کمک مردم و با رویکرد جمعی مشخص کند.اکوسیستم ارز دیجیتال DRAC Network یک اکوسیستم جامع است که در آن صرافی غیرمتمرکز، پل‌های کراس چینی، حراجی و مینتینگ ان اف تی‌ها، کیف پول ارزهای دیجیتال و دیگر سرویس‌ها وجود دارند. توکن بومی این پلتفرم با نماد DRAC در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. ۳۲.۸ درصد از عرضه این توکن به ایردراپ اختصاص داده شده است. ۲۷.۲ درصد به تیم توسعه دهنده آن داده می‌شود و ۴۰ درصد از این توکن به صورت عمومی فروخته می‌شود.

خرید دراک نتورک

ارز دیجیتال دراک نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دراک نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دراک نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دراک نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دراک نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دراک نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دراک نتورک

فروش دراک نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دراک نتورک، مقدار دراک نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دراک نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دراک نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دراک نتورک

خرید و فروش دراک نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دراک نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دراک نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا دراک نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دراک نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دراک نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دراک نتورک

برای ذخیره دراک نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دراک نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دراک نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دراک نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دراک نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دراک نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دراک نتورک

قیمت دراک نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دراک نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دراک نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دراک نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دراک نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دراک نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دراک نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023