ارز دیجیتال DPEX | خرید و فروش ارز دیجیتال دی پکس | قیمت لحظه‌ای DPEX

دی پکس

DPEX - DPEX
0.000063تتر
11.92%

قیمت دی پکس

3.6449تومان
(18,733)

حجم معاملات دی پکس

5,018,671تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.13854تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.6449تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دی پکس

دی پکس یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است که به کاربران امکان معاملات اهرم‌دار ارزهای دیجیتال را می‌دهد. هدف اصلی این پلتفرم، توسعه و در دسترس قرار دادن معاملات اهرم‌دار برای همه کاربران است. کاربران می‌توانند تا ۵۰ برابر دارایی خود در پلتفرم ارز دیجیتال DPEX  ترید کنند. یکی از مهم‌ترین مزایای پلتفرم دی پکس فراهم کردن بهترین و دقیق‌ترین قیمت‌ها برای ارزهای دیجیتال است و کاربران می‌توانند به بهترین و کاراترین صورت ارزهای دیجیتال را ترید کنند، همچنین هزینه ترید ارزهای دیجیتال در این پلتفرم بسیار پایین می‌‌آید. توکن بومی این پلتفرم با نماد DPEX معامله می‌شود. کاربران می‌توانند آن را استیک کنند و قسمتی از کارمزد تریدها در پلتفرم را از آن خود کنند.

خرید دی پکس

ارز دیجیتال دی پکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دی پکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دی پکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دی پکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دی پکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دی پکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دی پکس

فروش دی پکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دی پکس، مقدار دی پکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دی پکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دی پکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دی پکس

خرید و فروش دی پکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دی پکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دی پکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دی پکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دی پکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دی پکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دی پکس

برای ذخیره دی پکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دی پکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دی پکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دی پکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دی پکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دی پکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دی پکس

قیمت دی پکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دی پکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دی پکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دی پکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دی پکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دی پکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دی پکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دی پکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دی پکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023