خرید دووا پروتکل DOVA | فروش ارز دیجیتال DOVA به همراه قیمت لحظه‌ای

دووا پروتکل

DOVA - Dova Protocol
0.000435تتر
0.45%

قیمت دووا پروتکل

25.317تومان
(10,871)

حجم معاملات دووا پروتکل

241,457,928تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.4916تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
25.2588تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دووا پروتکل

The Dova Protocol یک ابتکار نوآورانه است که با هدف افزایش نقدینگی بین شبکه‌های بیت کوین (BTC) و ماشین مجازی اتریوم (EVM) طراحی شده است. این پروتکل به توکن‌های BRC-20 امکان می‌دهد تا به راحتی در سرتاسر زنجیره‌ها منتقل شوند، که این امر قرض‌دهی با وثیقه را در شبکه اتریوم فعال می‌کند. این امر نقدینگی توکن‌های BRC-20 را افزایش می‌دهد و به رشد و توسعه اکوسیستم بیت کوین کمک می‌کند.

  • تسهیل انتقال توکن‌ها: Dova Protocol با ایجاد یک پل بین BTC و EVM، امکان انتقال روان توکن‌های BRC-20 بین این دو شبکه را فراهم می‌کند.

  • قرض‌دهی با وثیقه در اتریوم: با استفاده از این پروتکل، کاربران می‌توانند توکن‌های BRC-20 خود را به عنوان وثیقه برای قرض‌دهی در شبکه اتریوم استفاده کنند، که این امر به افزایش گزینه‌های مالی و انعطاف‌پذیری برای کاربران کمک می‌کند.

  • افزایش نقدینگی توکن‌های BRC-20: با ایجاد امکانات جدید برای استفاده از توکن‌های BRC-20 در شبکه‌های مختلف، Dova Protocol نقدینگی این توکن‌ها را افزایش می‌دهد، که به تقویت کلی اکوسیستم بیت کوین کمک می‌کند.

  • پشتیبانی از رشد اکوسیستم بیت کوین: این پروتکل به تقویت و گسترش اکوسیستم بیت کوین کمک می‌کند، با ارائه روش‌های جدید برای تعامل و استفاده از دارایی‌های مبتنی بر بیت کوین.

در نهایت، The Dova Protocol به دنبال ایجاد یک اکوسیستم مالی چند زنجیره‌ای بیشتر ادغام‌شده است، که در آن کاربران می‌توانند از انعطاف‌پذیری و گزینه‌های مالی بیشتری در دسترسی و استفاده از دارایی‌های دیجیتالی خود بهره‌مند شوند.

خرید دووا پروتکل

ارز دیجیتال دووا پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دووا پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دووا پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دووا پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دووا پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دووا پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دووا پروتکل

فروش دووا پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دووا پروتکل، مقدار دووا پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دووا پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دووا پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دووا پروتکل

خرید و فروش دووا پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دووا پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دووا پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا دووا پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دووا پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دووا پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دووا پروتکل

برای ذخیره دووا پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دووا پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دووا پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دووا پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دووا پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دووا پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دووا پروتکل

قیمت دووا پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دووا پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دووا پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دووا پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دووا پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دووا پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دووا پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023