خرید دات مووز | فروش ارز دیجیتال Dotmoovs | قیمت لحظه‌ای MOOV

دات مووز

MOOV - Dotmoovs
0.003567تتر
3.46%

قیمت دات مووز

214.7334تومان
(27,599)

حجم معاملات دات مووز

16,601,955,471تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
235.382تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
210.7تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دات مووز

ارز دیجیتال دات مووز یک پلتفرم ورزشی غیرمتمرکز و فرد به فرد است. پلتفرم ارز دیجیتال Dotmoovs قصد دارد تغییرات زیادی در پلتفرم‌های ورزشی به وجود بیاورد. Dotmoovs یک نوع تازه از مسابقات متاورسی است که تنها با دوربین گوشی‌های هوشمند کار می‌کند. با کمک الگوریتم هوش مصنوعی ارز دیجیتال دات مووز، ورزشکاران و کاربران می‌توانند مهارت‌های خود را به آزمایش بگذارند و از طریق آنها سود کسب کنند. در پلتفرم Dotmoovs، مهارت‌های هر فرد معیاری برای موفقیت اوست. به کمک الگوریتم هوش مصنوعی، پلتفرم Dotmoovs می‌تواند تمام حرکات بدن افراد را تشخیص بدهد و براساس حرکاتی که توسط فرد انجام می‌شوند، به آنها امتیاز می‌دهند. در حال حاضر فوتبال نمایش و رقص در این پلتفرم ازاد هستند. توکن بومی پلتفرم Dotmoovs توکن MOOV نام دارد که در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و قیمت اولیه آن ۰.۰۰۶۳ دلار بوده است. توکن MOOV دارای سقف عرضه است و تنها یک میلیارد عدد از آن وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

خرید دات مووز

ارز دیجیتال دات مووز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دات مووز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دات مووز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دات مووز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دات مووز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دات مووز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دات مووز

فروش دات مووز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دات مووز، مقدار دات مووز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دات مووز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دات مووز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دات مووز

خرید و فروش دات مووز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دات مووز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دات مووز به تتر، نیاز نیست که ابتدا دات مووز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دات مووز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دات مووز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دات مووز

برای ذخیره دات مووز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دات مووز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دات مووز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دات مووز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دات مووز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دات مووز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دات مووز

قیمت دات مووز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دات مووز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دات مووز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دات مووز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دات مووز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دات مووز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دات مووز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دات مووز

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دات مووز دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023