خرید DoragonLand | فروش دوراگون لند | قیمت لحظه‌ای DOR

دوراگون لند

DOR - DoragonLand
0.000124تتر
3.756%

قیمت دوراگون لند

7.19697تومان
(25,671)

حجم معاملات دوراگون لند

3,423,615تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7.19697تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6.76851تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوراگون لند

دوراگون لند یک بازی بلاک چینی و متاورسی است. در این بازی گیمرها و بازیکنان در مبارزات شرکت می‌کنند و با هم مبارزه می‌کنند و به عنوان پاداش توکن DOR و ان اف تی می‌‌گیرند. بازی بلاک چینی و ارز دیجیتال DoragonLand از بازی کلش رویال الهام گرفته است. در این بازی، کاربران لشکر خود را می‌سازند و با تجهیزات و افراد خود به جنگ یکدیگر می‌روند. با افزایش قدرت و بالاتر رفتن در مراحل بازی، گیمرها می توانند کنترل اسنس دراگون دپازیت را در اختیار بگیرند و از طریق آن دراگون‌های خود را ارتقا دهند. توکن بازی بلاک چینی DoragonLand با نماد DOR در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن در پایان سال ۲۰۲۱ از طریق فرایند عرضه اولیه کوین وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت اولیه این ارز دیجیتال در حدود۰.۰۲ دلار بود. در این عرضه اولین حدود ۹ میلیون توکن به فروش گذاشته شد. ارز دیجیتال DoragonLand دارای سقف عرضه است و تنها یک میلیارد توکن وارد بازار خواهد شد.

خرید دوراگون لند

ارز دیجیتال دوراگون لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوراگون لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوراگون لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوراگون لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوراگون لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوراگون لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوراگون لند

فروش دوراگون لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوراگون لند، مقدار دوراگون لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوراگون لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوراگون لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوراگون لند

خرید و فروش دوراگون لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوراگون لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوراگون لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوراگون لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوراگون لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوراگون لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوراگون لند

برای ذخیره دوراگون لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوراگون لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوراگون لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوراگون لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوراگون لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوراگون لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوراگون لند

قیمت دوراگون لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوراگون لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوراگون لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوراگون لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوراگون لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوراگون لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوراگون لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023