فروش و خرید فوری داپکس DPX | قیمت روز ارز دیجیتال Dopex

داپکس

DPX - Dopex
21.55تتر
0.5%

قیمت داپکس

1,254,210تومان
(27,802)

حجم معاملات داپکس

1,567,750,860تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,293,204تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,236,750تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داپکس

ارز دیجیتال DPX توکن بومی یک پروتکل معاملات آپشن به نام داپکس DOPEX است که هدف آن به حداکثر رساندن نقدینگی برای خریداران قراردادهای آپشن، به حداقل رساندن زیان برای فروشندگان قراردادهای آپشن و به حداکثر رساندن سود خریداران قراردادهای آپشن است. معاملات آپشن معمولا زمانی استفاده می‌شوند که بخواهید سود زیادی را با ریسک اندک به دست بیاورید. همچنین اگر یک جابجایی قیمت عمده را پیش‌بینی می‌کنید ممکن است معاملات آپشن را انتخاب کنید. داپکس پلتفرمی با رابط کاربری ساده ارائه می‌دهد که هرکسی می‌تواند به راحتی در آن مشارکت کند. همچنین، DOPEX محصولات دیگری مانند وام گرفتن با وثیقه و استیک ارز دیجیتال dpx را امکان‌پذیر می‌کند. اکوسیستم داپکس با دو توکن مجزا کار می‌کند: DPX و rDPX. ارز دیجیتال dpx توکن حاکمیتی داپکس پروتکل است که مجموع عرضه آن محدود به ۵۰۰ هزار توکن است. هولدرهای dpx می‌توانند در مورد موضوعات مختلف مثل مقدار پاداش‌ها  تصمیم بگیرند. از dpx برای پرداخت کارمزد نیز استفاده می‌شود. از سوی دیگر ارز دیجیتال rDPX یا داپکس ریبیت توکن رمزارزی با سقف عرضه نامحدود است که برای جبران زیان فروشندگان قراردادهای آپشن استفاده می‌شود. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال dpx در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدود ۲۴۲.۱۳۶ دلار است.

خرید داپکس

ارز دیجیتال داپکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داپکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داپکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داپکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داپکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داپکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داپکس

فروش داپکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داپکس، مقدار داپکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داپکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داپکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داپکس

خرید و فروش داپکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داپکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داپکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا داپکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داپکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داپکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داپکس

برای ذخیره داپکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داپکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داپکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داپکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داپکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داپکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داپکس

قیمت داپکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داپکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داپکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داپکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داپکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داپکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داپکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023