خرید و فروش ارز دیجیتال داگی DOGGY | قیمت لحظه‌ای DOGGY

داگی

DOGGY - DOGGY
0.000779تتر
0.25%

قیمت داگی

49.55712تومان
(23,406)

حجم معاملات داگی

904,973,175تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
50.88636تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
49.14372تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره داگی

کریپتو داگی یک کالکشن از ۱۰ هزار ان اف تی است. هرکدام از این ان اف تی‌ها یک سگ را با خصوصیاتی متفاوت نشان می‌دهند. شخصیت هر سگ، نوع آنها، رنگ و خصوصیات چشم، زبان، عینک و کلاه هرکدام از آنها با دیگری متفاوت است. این خصوصیات می‌توان باعث شود که هرکدام از آنها ارزش متفاوتی پیدا کنند. یکی از مهمترین نکاتی که در کالکشن‌های ان اف تی مورد نظر قرار می‌گیرد، کمیاب بودن یکی از آثار است. وقتی یک اثر نسبت به آثار دیگر دارای خصوصیات منحصر به فردی است، این مساله می‌تواند ارزش آن ان اف تی را بالا ببرد. این مسال برای کالکشن ان اف تی ارز دیجیتال DOGGY نیز صدق می‌کند. کاربران می‌توانند با داشتن ۱۰۰ هزار توکن داگی این ان اف تی‌ها را خریداری کنند. ان اف تی‌های DOGGY در بازارهای ان اف تی خرید و فروش می‌شوند، اما خرید و فروش آنها تنها از طریق ارز دیجیتال داگی امکان‌پذیر است. توکن DOGGY دارای محدودیت عرضه ۵ میلیارد عددی است و کاربران می‌توانند با استیک کردن آن پاداش کسب کنند.

خرید داگی

ارز دیجیتال داگی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید داگی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید داگی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید داگی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید داگی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه داگی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش داگی

فروش داگی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش داگی، مقدار داگی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش داگی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش داگی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل داگی

خرید و فروش داگی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید داگی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل داگی به تتر، نیاز نیست که ابتدا داگی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، داگی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل داگی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول داگی

برای ذخیره داگی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از داگی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری داگی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی داگی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری داگی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه داگی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت داگی

قیمت داگی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی داگی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت داگی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه داگی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت داگی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت داگی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی داگی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه داگی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه داگی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023