خرید دوج الون مارس ELON | فروش ارز دیجیتال Dogelon Mars به همراه قیمت لحظه‌ای

دوج الون مارس

ELON - Dogelon Mars
0تتر
10.9%

قیمت دوج الون مارس

0.011466تومان
(24,600)

حجم معاملات دوج الون مارس

7,221,182,101تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.011593تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.010111تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج الون مارس

ارز دیجیتال دوج لون مارس یک میم کوین مانند شیبا و دوج کوین است که از سگ شیبا الهام گرفته است. این میم کوین بر روی شبکه‌های اتریوم و پالیگان ایجاد شده و می‌خواهد دنباله روی دوج کوین، شیبا اینو و فلوکی اینو باشد. میم کوین Dogelon Mars  از ترکیب دوج کوین و ایلان ماسک به وجود آمده است که حمایت زیادی از دوج کوین می‌کند و آن را میم کوین مورد علاقه خود دانسته است. از طرف دیگر نام سیاره مریخ یا مارس در این میم کوین نشان دهنده علاقه تیم توسعه دهنده آن به صعود آن به سمت مریخ است. Dogelon Mars توانسته کامیونیتی بزرگی را برای خود به وجود بیاورد که بیش از ۳۰۰ هزار فالوور توئیتر را تشکیل می‌دهند و ۸۴ هزار فالوور در تلگرام دارد. بنیانگذار میم کوین Dogelon Mars مانند دوج کوین و شیبا اینو ناشناس است. به همین دلیل سرمایه‌گذاران آن باید به تحقیق بسیار در آن سرمایه‌گذاری کنند و مراقب کلاهبرداری باشند. توکن این میم کوین، توکن ELON نام دارد که در ماه آوریل سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده است. سقف عرضه توکن Dogelon Mars در حدود یک هزار میلیارد عدد است. ۵۰ درصد ار کل عرضه Dogelon Mars به ویتالیک بوترین داده شده تا مثلا توکن سوزی کنند و تعداد توکن‌های درچرخه کاهش یابد. این حرکت مانند کاری است که توسعه دهنده شیبا اینو انجام داده و آنها هم ۵۰ درصد از توکن‌های شیبا را به کیف پول ویتالیک بوترین فرستادند.

خرید دوج الون مارس

ارز دیجیتال دوج الون مارس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج الون مارس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج الون مارس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج الون مارس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج الون مارس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج الون مارس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج الون مارس

فروش دوج الون مارس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج الون مارس، مقدار دوج الون مارس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج الون مارس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج الون مارس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج الون مارس

خرید و فروش دوج الون مارس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج الون مارس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج الون مارس به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج الون مارس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج الون مارس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج الون مارس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج الون مارس

برای ذخیره دوج الون مارس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج الون مارس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج الون مارس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج الون مارس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج الون مارس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج الون مارس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج الون مارس

قیمت دوج الون مارس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج الون مارس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج الون مارس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج الون مارس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج الون مارس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج الون مارس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج الون مارس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج الون مارس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج الون مارس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023