خرید و فروش ارز دیجیتال DOGEKING | قیمت لحظه‌ای دوج کینگ

دوج کینگ

DOGEKING - DOGEKING
0تتر
1.986%

قیمت دوج کینگ

0.000202تومان
(23,508)

حجم معاملات دوج کینگ

1,431,960تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000296تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000202تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج کینگ

دوج کینگ یک دائوی غیرمتمرکز روی شبکه اسمارت چین بایننس است. دوج کینگ به هولدرهای خود امکان می‌‌دهد تا به صورتی غیر مستقیم توکن دوج کوین دریافت کنند. ارز دیجیتال DogeKing در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ روی اسمارت چین بایننس لانچ شد. اسمارت چین بایننس یکی از قابل اعتمادترین بلاک چین‌ها در فضای ارزهای دیجیتال است که یک پلتفرم ارزان، سریع و کاربرپسند را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از زمانی که بایننس اسمارت چین لانچ شده است، نشان داده که یکی از بهترین بلاک چین‌ها برای توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز است. ارز دیجیتال دوج کینگ دارای محدودیت عرضه است و یک هزار میلیارد DogeKing وارد بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد. ارز دیجیتال DogeKing ادعا دارد که قرار است بهترین اکوسیستم غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال را ارائه کند. تیم ارز دیجیتال DogeKing مانند بیشتر میم کوین‌ها ناشناس است و براساس وایت پیپر آن، هر کدام از هولدرهای این ارز دیجیتال جزیی از تیم آن هستند. کامیونیتی ارز دیجیتال دوج کینگ آن را کنترل می‌کنند و می‌توانند طرح‌های بیشتری برای رشد و توسعه آن ارائه کنند.

خرید دوج کینگ

ارز دیجیتال دوج کینگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج کینگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج کینگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج کینگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج کینگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج کینگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج کینگ

فروش دوج کینگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج کینگ، مقدار دوج کینگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج کینگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج کینگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج کینگ

خرید و فروش دوج کینگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج کینگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج کینگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج کینگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج کینگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج کینگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج کینگ

برای ذخیره دوج کینگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج کینگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج کینگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج کینگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج کینگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج کینگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج کینگ

قیمت دوج کینگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج کینگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج کینگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج کینگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج کینگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج کینگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج کینگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023