خرید ارز دیجیتال Dogechain | فروش ارز دیجیتال دوج چین و قیمت لحظه‌ای

دوج چین

DC - Dogechain
0.000895تتر
4.238%

قیمت دوج چین

44.745تومان
(16,500)

حجم معاملات دوج چین

7,159,431,559تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
48تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
42.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره دوج چین

دوج چین Dogechain با نماد DC رمز ارز بومی پلتفرمی است که برای پروژه دوج کوین ساخته شده است اما توسط بنیاد دوج کوین یا بنیانگذاران اصلی آن خلق نشده است. همچنین دوج چین روی دوج کوین ساخته نشده است زیرا بلاک چین دوج قابلیت میزبانی قراردادهای هوشمند را ندارد. دوج چین که با شبکه اتریوم سازگار است روی بلاک چین پالیگان اجرا می‌شود و به کاربران دوج اجازه می‌دهد که به اپلیکیشن‌های غیر متمرکز و دیفای مثل یونی سواپ Uni و سوشی سواپ Sushi  دسترسی پیدا کنند یا ارز دیجیتال دوج را در استخرهای نقدینگی مختلف استیک کنند. برای رسیدن به این هدف دوج چین پلی برای تسهیل انتقال توکن‌ها از بلاک چین دوج کوین ساخته است. فرایند کار به این صورت است که یک قرارداد هوشمند چند امضایی ارز دیجیتال DOGE فرستاده شده به شبکه را می‌سوزاند و دوج کوین رپد شده را با نسبت یک به یک در ازای صادر DOGE می‌کند. این دوج کوین‌ رپد شده به عنوان سوخت پلتفرم (گس فی) عمل می‌کند.

ارز دیجیتال DC ارز حاکمیتی پلتفرم دوج چین است که بر اساس استاندارد ERC-20 اتریوم ساخته شده است. مجموع عرضه رمز ارز DC به ۲۰۰ میلیارد توکن محدود شده است و در حال حاضر ۹ درصد از مجموع عرضه آن در گردش است. هولدراهای ارز دیجیتال DC می‌توانند رمز ارز خود را در پلتفرم و استخرهای نقدینگی استیک  کنند و سود بگیرند.

 

خرید دوج چین

ارز دیجیتال دوج چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید دوج چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید دوج چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید دوج چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید دوج چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه دوج چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش دوج چین

فروش دوج چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش دوج چین، مقدار دوج چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش دوج چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش دوج چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل دوج چین

خرید و فروش دوج چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید دوج چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل دوج چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا دوج چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، دوج چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل دوج چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول دوج چین

برای ذخیره دوج چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از دوج چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری دوج چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی دوج چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری دوج چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه دوج چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت دوج چین

قیمت دوج چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی دوج چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دوج چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه دوج چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت دوج چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت دوج چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی دوج چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه دوج چین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه دوج چین دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023